RU  UK  EN
Статті  >  Дізнайся  >  Киргизькій Республіці - 28. Посол Жусупбек Шаріпов провів дипломатичний прийом у столиці України

Киргизькій Республіці - 28. Посол Жусупбек Шаріпов провів дипломатичний прийом у столиці України

20 листопада в готелі InterContinental Kyiv відбувся дипломатичний прийом з нагоди 28-ої річниці Незалежності Киргизької Республіки. Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні вітав запрошених з нагоди свята.

Гостями заходу стали Надзвичайні і Повноважні Посли Азербайджану, Афганістану, Бельгії, Білорусі, Болгарії, В’єтнаму, Вірменії, Єгипту, Ізраїлю, Індонезії, Іраку, Ірану, Казахстану, Катару, Кореї, Кувейту, Лівану, Малайзії, Марокко, Молдови, Пакистану, Румунії, Сербії, Туреччини, Хорватії, а також представники міжнародних організацій, державних установ України та навчальних закладів.

0000.jpeg

У вітальній промові Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні Жусупбек Шаріпов зазначив: «Історія Киргизстану сягає своїм корінням ІІ століття до нашої ери, що було підтверджено Резолюцією 57-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН про визнання 2200 річчя Киргизької Державності. Але вже у 2019 році були знайдені історичні записи про існування киргизів та киргизької державності 3 тисячі років тому. Наша ж нова історія розпочинається 31 серпня 1991 року із прийняттям Декларації про державну незалежність Киргизької Республіки, а в 1992 році Киргизстан став членом ООН. З цього моменту було встановлено дипломатичні відносини із 163 державами.

За роки незалежності Киргизька Республіка домоглась значного прогресу в політичному і соціально-економічному розвитку, зайнявши своє гідне місце в світовому співтоваристві і відіграючи конструктивну роль у вирішенні міжнародних і регіональних питань. Курсом нової політичної системи народ Киргизстану обрав розвиток парламентської демократії, багатопартійності, змінюваності влади в правовому полі, а також у зміцненні громадянського сектора і його інститутів, а керівництво держави оптимізувало роботу державних органів, провело реформи правоохоронних та фіскальних органів, а також судової, виборчої та освітньої систем. Така стабільна політична ситуація сприяла зростанню економіки. Киргизстан увійшов в ТОП-20 країн-реформаторів рейтингу «Doing business-2020» від Світового банку.

Киргизька Республіка вибудовує відкриту багатовекторну зовнішню політику і розвиває співробітництво з усіма державами-членами ООН та міжнародними організаціями на основі доброї волі, взаєморозуміння і взаємоповаги інтересів. Зовнішньополітичний курс країни направлений на створення і підтримання сприятливих умов для сталого розвитку держави, подальшого зростання добробуту народу, зміцнення національної та регіональної безпеки, захисту прав та інтересів громадян і юридичних осіб Киргизької Республіки за кордоном, просування позитивного іміджу країни на міжнародному рівні.

Цього року Киргизстан головував у важливих регіональних організаціях, таких як Шанхайська організація співробітництва, Організація договору про колективну безпеку і Раді Співробітництва тюркомовних держав. Ініціативами Киргизстану стали створення культурно-інтеграційного центру країн ШОС і країн Шовкового шляху для розвитку і посилення культурно-гуманітарних зв’язків.

Слід зазначити, що Європейський Союз розглядає нашу країну, як надійного партнера і зразкову державу в Центрально-Азіатському регіоні, яка зуміла побудувати вільне суспільство і демократичну країну з парламентською формою правління. Крім того, Киргизька Республіка в 2014 році першою і єдиною з держав Центральної Азії отримала статус «Партнера за демократію» Парламентської асамблеї Ради Європи і успішно просуває демократичні перетворення.

Дипломатичні відносини між Киргизстаном і Україною були встановлені 19 вересня 1992 року. Відносини наших держав характеризуються поступальною динамікою партнерського і взаємовигідного співробітництва в сферах торгівлі, економіки, сільського господарства, транспорту, культури, туризму, науки і освіти. За офіційними даними, в Україні поживає приблизно 2 тис. киргизів, а на території Киргизстану – понад 20 тис. українців, які позитивно впливають на розвиток дружніх відносин між нашими країнами».

Дивіться фоторепортаж від OUTLOOK з дипломатичного прийому в галереї!

Вам це буде цікаво:
Студентка Олена Луніна здобула перемогу в конкурсі «Містер та Міс Дипломат» в ІМВ
5-го грудня 2019 року в стінах Інституту міжнародних відносин увосьме обирали «найкращого дипломата», вдруге за історію конкурсу в ньому взяли участь дівчата, саме тому захід змінив назву на «Містер та Міс Дипломат».
Diplomatic Greeting з Послом Словацької Республіки від проєкту OUTLOOK та ГДІП
На початку грудня 2019 року відбулася чергова зустріч в рамках спільної ініціативи проєкту OUTLOOK і ГДІП - Diplomatic Greetings. Почесним гостем заходу став Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін.
В столиці відбувся Благодійний ярмарок за участі посольств
30 листопада 2019 на НСК «Олімпійський» Міжнародний Жіночий клуб Києва (IWCK) - недержавна некомерційна організація, заснована у 1992 році організувала традиційний Благодійний Ярмарок з метою збору коштів на допомогу сиротам, людям похилого віку, дітям з особливими потребами та вимушеним переселенцям зі сходу України.
«Україні дипломатичній»-20, а Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка - 75 років. Фоторепортаж з відзначення знакових дат
У середу, 27 листопада 2019 року, у залі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися презентація двадцятого ювілейного випуску наукового щорічника «Україна дипломатична» та низки фірмових видань ГДІП і дипломатичне прийняття з нагоди 75-річчя Інституту.
Посол Крістіан-Леон Цуркану: «Румунія - це не лише сусід, але й друг українського народу»
В столиці України пройшов дипломатичний прийом, організований Посольством Румунії в Україні. Відсвяткувати основоположний момент історії сучасної Румунії- Велике Об'єднання 1918 року прийшли Надзвичайні та Повноважні Посли Ізраїлю, Естонії, Німеччини, Туреччини, Франції та дипломати з інших країн.
Проєкт OUTLOOK в рамках події FEEL SOUTH AFRICA створив майданчик для обміну професійним кулінарним досвідом між шеф-кухарями з України та ПАР
Шеф-кухарі з ПАР – Анділе Сомдака та Махломола Тамае, що приїхали, як special guests ініціативи FEEL South Africa в рамках фестивалю культур народів світу OWCF окрім проведення майстеркласу для студентів кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНУКіМ, відвідали кухню українського кулінарного експерта Євгена Клопотенко.
Проєкт OUTLOOK реалізував ініціативу FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OWCF за підтримки Посольства ПАР в Україні
21 листопада OUTLOOK спільно з Посольством Південно-Африканської Республіки в Україні реалізував спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL.
Зустрічайте «Містер та Міс Дипломат» 2019!
Вже вдруге в новому форматі в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка пройде битва за звання найкращого дипломата серед студентства – інтелектуально-розважальне шоу «Містер та Міс Дипломат».
Майстерклас з приготування вареників для Клубу дружин послів від проєкту OUTLOOK та кулінарного експерта Євгена Клопотенко
За ініціативи Клубу дружин послів “Ambassador’s Spouses Club” проєкт OUTLOOK організував кулінарний майстерклас з ліплення вареників від українського шеф-кухаря, співвласника ресторану “100 років тому вперед” Євгена Клопотенка.
День Короля Бельгії в Києві. Посол Алекс Ленартс продовжив щорічну традицію святкувань
Київська Філармонія приймала гостей Посольства Бельгії в Україні з нагоди Дня Короля. Надзвичайні та Повноважні Посли Фінляндії, Японії, Норвегії, Словенії, Вірменії, Бразилії, Аргентини та інших країн завітали на урочистий прийом та концертну програму.
В Києві відбудеться захід Feel South Africa від проєкту OUTLOOK та Посольства ПАР в Україні
21 та 22 листопада проєкт OUTLOOK спільно з Посольством Південно-Африканської республіки в Україні реалізовує спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019.
Що вони їдять: Киргизстан
Із плином часу страви жителів цієї країни не перестали вражати своєю ментальністю і ґрунтовним підходом до приготування домашньої трапези. Солоний чай, кислі супи, закуски з конини – сміливі поєднання продуктів й ароматів кидають виклик банальності, тішать гурманськими знахідками корінне населення і дивують гостей, що зазирнули в долину Небесних гір.
Дискусія «Музика, що руйнує стіни» від Фонду Фрідріха Науманна за Свободу
8 листопада 2019 року Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні стали учасниками дискусії «Музика, що руйнує стіни», безпосереднім організатором якої став Фонд Фрідріха Науманна за Свободу.
У Києві відбувся транскордонний молодіжний табір «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі»
З 5 по 8 листопада 2019 року у рамках проєкту відбулись заходи, до участі в яких долучились студенти та викладачі з Білорусі й України, поважні гості та дипломати​.
Новопризначені посли чотирьох держав та Глава Представництва ЄС вручили вірчі грамоти Президенту України
​7 листопада 2019 року відбулась церемонія вручення вірчих грамот Президенту України Володимиру Зеленському послами Королівства Швеція, Швейцарської Конфедерації, Грузії, Мексиканських Сполучених Штатів та Главою Представництва Європейського Союзу.
Посол Томаж Менцін та гендиректор OUTLOOK Дарія Карякіна провели культурний захід FEEL SLOVENIA
У столиці відбувся захід під назвою Feel Slovenia в рамках фестивалю народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019 і націлений він був на сприяння розвитку двостороннього співробітництва між державами та різносторонньої презентації Словенії в Україні.
Сольний концерт словенської музикантки Данаї Гребенц для членів БФ "Життєлюб"
Тринадцятилітня музикантка зі Словенії Даная Гребенц 3 листопада 2019 року дала сольний концерт для людей поважного віку Медіа центрі ГДІП. Захід організували благодійний фонд«Життєлюб», ГДІП, Посольство Республіки Словенія в Україні та проект, що працює у сфері медіа та культурної дипломатії«OUTLOOK».
В Києві відбудеться захід Feel Slovenia від OUTLOOK та Посольства Республіки Словенія в Україні
02 листопада 2019 року у КМДА в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019 буде реалізовано спецпроект Feel Slovenia, за підтримки Посольства Республіки Словенії в Україні та Київської міської ради.
У Києві відбулося урочисте святкування 28-ї річниці Незалежності Туркменістану
Тимчасово повірений Посольства Туркменістану в Україні Какаджан Сапаралієв 18 жовтня 2019 року провів урочистий прийом на честь 28-ї річниці Незалежності Туркменістану і 27-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Туркменістаном і Україною.
Посол Малайзії в Україні Дато Раджа Реза Раджа Заіб провів дипломатичний прийом
В столиці України відбувся дипломатичний прийом з нагоди святкування національного дня Малайзії. Гостей зустрічав Надзвичайний та Повноважний Посол Малайзії в Україні Й.В. Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша.
Закрити
Outlook facebook page