RU  UK  EN
Статті  >  Дізнайся  >  Experience: Володимир Лавренчук

Experience: Володимир Лавренчук

THEOUTLOOK.COM.UA за підтримки Європейської Бізнес Асоціації та її проекту "Hopes and Fears" розпочинає нову серію матеріалів «EXPERIENCE», з якої ви дізнаєтеся секрети кар'єрного успіху від топових менеджерів сучасності.

Першим, про свої професійні досягнення і життєві принципи розповідає Голова правління Райффайзен Банку Аваль Володимир Лавренчук. Сподіваємося, поради від людини, який почав свою трудову діяльність з посади рядового економіста, а тепер обіймає почесні місця у всіляких бізнес-рейтингах не тільки будуть цікаві нашим читачам, але і допоможуть в будові власної кар'єри.


Для того, щоб досягти успіху, потрібно конкретно «захворіти» чимось новим для себе, а також опинитися в потрібному місці і в потрібний час.

Мій американський товариш Роберт Коссманн, коли говорив про Джима Моррісона, фронтмена британської рок-групи The Doors: «Секрет його успіху простий: важливо опинитися в потрібний час у потрібному місці». І у мене це точно сталося. І чим раніше ти потрапиш на незнайому територію, тим більше у тебе шансів спіймати удачу.

Я ніколи не боявся змінювати напрям своєї діяльності...

І зараз теж. Якби захотілося щось кардинально змінити, присвятити себе чомусь іншому, вже б давно це зробив. Згадую свою «безперспективну» трудову діяльність в радянські часи - економістом контори Держбанку СРСР. Якщо б була можливість відмотати час назад, я, напевно, прожив би цей час інакше. Зібрав би все найнеобхідніше в рюкзак і вирушив подорожувати автостопом. Було б більше користі. Але зараз мені подобається те, чим я займаюся.

Справжній менеджер - людина, яка досягає мети, а не виявляє амбіції.

Колись я вважав, що керівник може наполягати на своєму, не зважаючи ні на що, «рубити з плеча», вдарити кулаком по столу. Зараз я повністю змінив свою думку.

Балансу «особисте життя/робота» у мене немає...

Був час, коли робота захоплювала мене з головою. Працював практично безперервно: і вдень, і вночі. Потім почали формуватися певні пріоритети. Коли ти керуєш великою компанією - це Твоє Діло, ти постійно повинен приймати складні рішення. І я зовсім не відчуваю себе втомленим - мені подобається те, що я роблю.

Якщо ти маєш цікавість до будь-чого - це вже перспектива.

Перспективи дуже складно виміряти. Але я вірю в те, що у кожного є дуже багато можливих напрямів для розвитку. І вік тут ніякої ролі не грає. Ми живемо в фантастичний час - ІТ-революції, створення цифрового світу, епоха майже безмежних можливостей. Якщо у твоїй роботі немає драйву - дуже важливо його відайти. Тому що, коли ти чогось бажаєш досягти і це тобі до смаку, - це не «напружує», а стає справжньою пригодою.

Але, якщо проект цікавий тільки для тебе - обов'язково зазнаєш невдачі.

Коли люди не розділяють твої цінності, важливо говорити з ними про це. Для того, щоб забезпечити успіх будь-якої справи, потрібно провести колосальну роботу з командою. Я великий прихильник мотивованих організованих працівників, які мають спільні цінності.

Вважаю, що в роботі важливо не стільки сперечатися яку бізнес-модель застосувати, скільки вирішити, хто буде її впроваджувати.

Генерація молодих менеджерів вважає, що все вже зроблено до них. Через це і можна побачити деяку інфантильність. На жаль, зараз не вистачає людей, які прагнуть створювати щось нове, мало лідерів.

У групі Райффайзен є добре перевірені в різних країнах методики щодо підбору персоналу. Однак, обираючи «свою» людину - довіряти варто також тільки собі.

Я багато подорожував Україною, мені відомі наші професійні недоліки: слабкі комунікативні навики, часто ми не можемо правильно презентувати свою думку, ідею. Ми дуже емоційні, навіть у прагматичних розрахунках. Ще є звичка все ускладнювати - це зайве. В цьому сенсі мені до вподоби Ірландія. Лише за одне покоління з бідної країни ірландці створили могутню європейську державу. Запитайте у будь-якому ірландському пабі - вони оптимісти: всіх їх об'єднує віра в те, що світ можна змінити. Загальні цінності - ось головна запорука успіху команди. Крім того, речі, які базуються на цінностях, можуть призводити до вагомих фінансових результатів.

Думаю, ми зможемо уникнути криза банківських платежів...

Реформа в банківській сфері та пильний контроль з боку експертів зроблять свою справу. Зараз наша стратегія спрямована виключно на розвиток.

Я не чекаю якихось особливих преференцій для нас з боку Нацбанку. Правила гри в банківському сегменті зараз і без них комфортні. Якщо вони будуть однаковими для всіх учасників без вийнятків - буде дуже добре. В Нацбанку зараз сформувалася команда найкращих менеджерів, думаю, все вдасться.

Вважаю, що як в нації, в українців немає якихось специфічних недоліків.

Зараз у нас з'явилося дуже багато впевненості в собі, в своїх силах. Ми стали пишатися своєю країною. На кожному кроці говорять про чесність і порядність. Це не може не тішити. Під час Майдану був емоційний підйом. Та що вже там, у більшості «топів» були схожі думки: як використати свої знання задля державної перебудови. Ситуація, яку я бачу зараз в уряді, мені подобається. Сподіваюся, у них... у нас все вийде.

Вам це буде цікаво:
Таємниці Пабло Пікассо будуть розкриті
Почавши цю весну з низки гучних прем'єр, ВОЛЯ продовжує дивувати своїх абонентів. Цього разу компанія-провайдер представила своїм абонентам прем’єру другого сезону серіалу «Геній» від каналу National Geographic.
Перфекціонізм – справа ювелірна
Сумні очі старого за вікном уважно стежили за революційною пожежею, яка охопила Петроград. Вогонь поширився на справу всього його життя – гордовита чотириповерхова будівля задихалася від крикливих комісарів і матросів, присутність яких здавалась грубим жартом після попередніх відвідувачів. Господар закладу, Карл Густавович Фаберже, напевно бачив у цьому хаосі наближення кінця своєї кар'єри. Однак, можливо, і потай сподівався на друге життя власної спадщини. Якби він знав, що так воно й станеться, – навряд чи маестро так швидко втратив би душевні сили...
Великі криві Фріденсрайха Гундертвассера
Він вигадав своє ім’я, щоб не бути схожим ні на кого іншого. Бунт його індивідуальності став основою для величезної творчої спадщини, а архітектура – продемонструвала можливість поєднувати екологічність і сучасні технології.
Знай наших: Анатолій Кокуш
Кіно – либонь, найбільш «технічний» вид мистецтва, котрий придумало людство. Скільки б таланту, фантазії і енергії не було у творців будь-якого фільму, практично всі стадії виробництва так чи інакше спираються на техніку, без якої ідеї так і залишаться всього лиш ідеями. Сьогодні Outlook розповідає про, напевно, найбільш відомого «технаря» із світу кіно – володаря двох заповітних «Оскарів» Анатолія Кокуша.
ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ’Ю з режисером Дороном Пазом
OUTLOOK вдалося поспілкуватися з ізраїльським режисером Дороном Пазом, котрий представив у Києві свою нову роботу «Єрусалим». Про спосіб пошуку натхнення через заголовки в журнальних статтях, перспективу кінематографу загалом і про причини вельми стриманого ставлення до критиків читайте далі у матеріалі!
Знай наших: Сергій Полунін
26 жовтня відбудеться довгоочікувана прем`єра документально-біографічної картини «Танцюрист» про ціну успіху, яку заплатив артист балету Сергій Полунін. Херсонець за походженням, волею випадку потрапляє до Королівського театру в Лондоні, де здобуває неймовірний успіх, а потім зникає з поля зору, щоб згодом завоювати ще більше любові глядачів. Сьогодні OUTLOOK продовжує серію матеріалів про успішних українців.
Все у ваших руках. Чому корисно бути амбідекстром
Амбідекстри демонструють унікальні здібності мозку, своїм прикладом підтверджуючи приховану людську геніальність. Найцікавіше, що її можна тренувати буквально руками. Як показали останні дослідження, людей, які від народження однаково вправно керують обома верхніми кінцівками, більше, ніж ми думаємо, і, можливо, ви – один з них.
Керований хаос: архітектор Заха Хадід
В англійській мові є чудовий неологізм, синонім успішності – «селфмейдмен», котрий можна перекласти як «людина, що зробила себе». Саме такою людиною, безумовно, є знаменитий архітектор Заха Хадід. Ми розкажемо про її непростий життєвий і творчий шлях її ж словами.
Шведський відлюдник Інгмар Бергман
14 липня 1918 року у шведському місті Упсала народився чоловік, який зняв понад 50 картин і поставив кількадесят вистав, що підняли планку у мистецтві на недосяжний рівень. Навіть сьогодні, переглядаючи шедеври Бергмана, створені ще півстоліття тому, розумієш, що вони нічого не втратили з часом – скоріше навпаки.
Посол Канади та Міністр інфраструктури України підписали спільний план дій щодо проходження аудиту Міжнародної морської організації
Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук та Міністр інфраструктури України Володимир Омелян підписали спільний план дій, щодо проходження Україною аудиту Міжнародної морської організації. Підписання документу відбулося 12 липня в приміщенні Посольства Канади в Україні.
Історія бренду: Жан Пату
Йому вдалося вловити зухвалий дух початку двадцятого століття і передати ідеали епохи в модних новаціях. Радість, швидкість і легкість – якщо емоції допомагають продавати, то враження, пов'язані з брендом Жана Пату, будуть саме такими.
Experience: Григорій Решетник
Прокидаючись вранці і вмикаючи телевізор, наш будинок наповнюється позитивом, енергією і завзятим сміхом тих, хто по той бік екрану займається тим, щоб кожен наш день був легшим і веселішим. Часом глядачеві здається, що світ телебачення - це суцільне свято і фестиваль, але дуже часто за нашим хорошим настроєм та безтурботним днем стоїть кропітка і часом занадто відповідальна робота ... Сьогодні історією свого успіху з нашими читачами ділиться телеведучий Григорій Решетник.
Історія бренду: Davidoff
Він заробив свої перші песо, танцюючи танго і чарльстон. Трудився зварювальником у Буенос-Айресі та не гребував будь-якою працею, щоб зібрати свій стартовий капітал. Фанатичний трудоголік, який увесь час намагався виглядати снобом. Усміхнений з клієнтами та неймовірно вимогливий до колег. Читайте в OUTLOOK у день народження Зіно Давидоффа про те, як обдарований скрипаль з українським корінням домігся для свого бренду без перебільшень королівських аудієнцій.
ФОТОПРОЕКТ. Балі: вулиця майстрів
OUTLOOK продовжує досліджувати цікаві куточки нашої планети. Зовсім нещодавно наші фотографи Нікіта Панісов та Анна Кравченко повернулися з дивовижного міста Убуд, розташованого в Індонезії. Це місце, вважається культурною столицею держави, вражає багатьма цікавинками, але найбільше - своєю вулицею майстрів...
У Києві за участі голови МЗС Швеції та Посла відбувся Шведсько-український бізнес-форум
У Києві відбувся Шведсько-український бізнес-форум, організований Посольством Швеції в Україні за підтримки шведської бізнес-спільноти. Представники ділової та бізнесової спільноти обох країн вже шостий рік поспіль зустрічаються в столиці України, щоб обмінятися передовим досвідом в різних галузях. Темою цьогорічної зустрічі стало укріплення економічних взаємовідносин між двома країнами. Під гаслом «Швеція-Україна: зростаємо разом» пройшли панельні дискусії, що презентували перспективні сектори української економіки і шведські рішення для потреб українського ринку.
У Посольстві Узбекистану відбулася узбецько-українська ділова зустріч
У Посольстві Республіки Узбекистан в Україні відбулася Узбексько-українська ділова зустріч, в роботі якої взяли участь представники понад 50 підприємств текстильної, хімічної, електротехнічної та будівельної галузей економіки двох країн.
"Бути вдома значить відчувати себе в безпеці". У Києві вшанували пам'ять Ясіра Арафата
"Бути вдома означає відчувати себе в безпеці ...", - ці слова належать засновнику і першому главі Палестинської національної адміністрації, борцю за свободу Палестини, лауреату Нобелівської премії Ясіра Арафата. 11 листопада в Києві відбувся вечір пам'яті палестинського лідера, організований посольством Палестини в Україні і палестинської діаспорою.
Усама Кафа: антикризова людина в кризові часи
Сміливі і талановиті люди, котрі не бояться розвиватися і запускати нові напрямки свого бізнесу навіть у, здавалося б, несприятливі часи, безумовно, заслуговують на повагу. Один із таких героїв – відомий український ресторатор Усама Кафа, котрий заснував L’KAFA Group.
Люксембург: встигнути все
Сучасна інфраструктура, лояльна податкова та юридична система зробили Люксембург однією з найбільш привабливих країн для ведення будь-якого виду бізнесу. Щоб досягти такого добробуту, герцогству знадобилося менше ніж півстоліття...
Відомий вчений, великий містифікатор: Нікола Тесла
Уже понад сто років світові не дає спокою постать Ніколи Тесли. Серба, котрий народився в хорватському селі Смілян, все ще обговорюють і як геніального винахідника, і як жадібного пройдисвіта, що наживався на науці, видаючи свої «іграшки» за технічний прорив.
Закрити
Outlook facebook page