RU  UK  EN
Статті  >  Дізнайся  >  OUTLOOK приєднався до святкування Всесвітнього дня толерантності

OUTLOOK приєднався до святкування Всесвітнього дня толерантності

Сьогодні, 16 листопада, світ відзначає День толерантності, проголошений 1995 року на 28-ій Генеральній конференції ЮНЕСКО.

Команда OUTLOOK також приєдналася до святкування і за сприяння Державної бібліотеки України для юнацтва організувала лекцію для майбутніх соціальних педагогів, студентів першого курсу Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Терпимість, або толерантність, «Декларація принципів терпимості» ЮНЕСКО трактує як повагу до багатого розмаїття культур у світі, а також форм самовираження людей. Кожна людина, відповідно до документа, має визнати, що всі люди розрізняються за своєю природою і мають однакове право жити і зберігати свою індивідуальність.

Приємною новиною для всіх нас стало те, що за результатами психологічного тесту, проведеного на початку лекції, ніхто зі студентів не виявився абсолютно інтолерантним. При цьому кожен мав свої погляди на певні аспекти, виважено і серйозно їх аргументуючи. Адже толерантність і має на увазі усвідомлену позицію людини стосовно навколишніх подій, а не пасивність і байдужість.

Головний редактор THEOUTLOOK.COM.UA Дарія Карякіна розповіла хлопцям та дівчатам про ті ситуації проявів толерантності та інтолерантності, з якими їй доводилося стикатися та особисто пережити під час поїздок в інші країни. Учасники семінару також ділилися власним досвідом і висловлювали свою точку зору на різні випадки прояву толерантності та нетерпимості в суспільстві.

Однією з найбільш обговорюваних тем стала вікова толерантність. Практично кожен з присутніх розповів приклади, неповажного і навіть вкрай нетерпимого ставлення до людей похилого віку, які йому доводилося спостерігати. І на прикладі традицій і менталітету Японії і країн Середньої Азії, де прояви нетерпимості до літніх жителів зустрічається вкрай рідко, ми змогли простежити контраст у цьому питанні.

На завершення лекції, команда OUTLOOK запропонувала студентам розгадати пізнавальний кросворд, в якому були зашифровані імена відомих історичних особистостей, що асоціюються з пропагандою рівноправності та толерантності. Хлопці та дівчата легко відкрили слова з прізвищами захисниці прав жінок Елеонори Рузвельт; відомого діяча, баптистського проповідника-борця за громадянські права Мартіна Лютера Кінга; борця за права людини Нельсона Мандели та інших. За кожне відгадане слово і активну участь студенти отримали солодкі призи від OUTLOOK.

Перед тим як переглянути фотогалерею із заходу, пропонуємо і нашим читачам ознайомитися з фактами щодо толерантності, яких ви, можливо, не знали:

 Термін «толерантність» походить від латинського «tolerantia» і перекладається як терпіння.

 Існує досить багато видів толерантності. Крім відомих усім расової, національної та релігійної, є ще: гендерна, політична, освітня, сексуально-орієнтаційна і толерантність стосовно інвалідів.

 Спочатку питання толерантності виникло саме на релігійному ґрунті, а не на расовому чи міжнаціональному, як прийнято вважати.

 Найбільш толерантною державою у світі є Канада. Тут вважають терпимість не просто гарною манерою, а однією з основних цінностей. Расові розбіжності в цій країні величезна рідкість. Чимало громадян Канади навіть виступають за те, щоб скасувати облік інформації, котра стосується національних меншин. Щодо інших видів толерантності Канада одна з небагатьох країн, де офіційно дозволені одностатеві шлюби. Також, в п'ятірку найтерпиміших країн потрапили: Аргентина, Австралія, Азербайджан та Швеція.

Вам це буде цікаво:
В Києві всьоме пройшов конкурс за звання найкращого дипломата серед студентства
3-го грудня 2018 року всьоме відбувся традиційний захід Інституту міжнародних відносин – конкурс «Містер Дипломат». Однак, вперше за історію конкурсу участь в ньому взяли і дівчата, тому він мав нову назву – «Містер та Міс Дипломат».
Яскравіше тисячі смарагдів. У Києві відкрилася виставка, присвячена українці Катерині Десницькій - дружині принца Таїланду
Катерина Десницька - родом з Волині. Втім, в світі її знають, як принцесу Таїланду, дружину принца Чакрабона. Ця незвичайна українка відома своєю безстрашністю і силою духу. Недарма під час російсько-японської війни вона відмовилася від привабливої ​​пропозиції жити в розкоші і багатстві і пішла на фронт працювати медсестрою. Після повернення доля винагородила її за сміливість. А історія її любові до сих пір захоплює любителів щасливих історій.
Українській столиці подарували новий сквер. Відкриття відвідали Прем'єр-міністри Болгарії і України
У Києві за підтримки Посольства Болгарії відкрили сквер імені Димитра Пешева - болгарського політика, якого шанують як «праведника світу». Урочисте відкриття парку відбулася за участю Прем'єр-міністрів Болгарії Бойко Борисова, України - Володимира Гройсмана, Київського міського голови Віталія Кличка, Надзвичайного і Повноважного Посла Болгарії в Україні Красиміра Мінчева, представників болгарської діаспори.
Примарні міста: Детройт, Орадур-сюр-Глан, Прип'ять, Ченгун
Американський Детройт ще не так давно був відомий як центр машинобудування, але сьогодні про нього куди частіше говорять в контексті вимирання і відтоку населення. Outlook вирішив розібратися, чому з’являються міста-примари.
За підтримки Посольства Іспанії в Україні в Києві відбудуться культурні заходи
У квітні за підтримки Посольства Іспанії в Україні для жителів столиці будуть проведені VI фестиваль шкільного театру іспанською мовою в Україні та відкриття CineFIESTA. Посольство Іспанії на постійній основі проводить заходи популяризуючи культуру та мистецтво цієї країни
У черговому проекті Diplomatic Greetings, організованому OUTLOOK і ГДІП взяв участь Посол Норвегії в Україні
6 квітня в рамках спільного проекту OUTLOOK та ГДІП “Diplomatic greetings” тривав другий день зустрічі працівників дипломатичної сфери зі студентами Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Учасниками заходу цього разу стали Посол Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестад та консул й офіцер з питань протоколу Посольства Індонезії в Україні Аді Брасмато.
У черговому проекті Diplomatic Greetings, організованому OUTLOOK і ГДІП взяли участь посли Грузії та Узбекистану
У Києві 5 квітня відбулася зустріч працівників дипломатичної сфери зі студентами Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Захід відбувся в рамках спільного проекту OUTLOOK та ГДІП - Diplomatic Greetings.
В рамках проекту Diplomatic Greetings українські студенти поспілкуються з дипломатами
В Києві 5 квітня відбудеться зустріч працівників дипломатичної сфери зі студентами Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Захід відбудеться в рамках спільного проекту OUTLOOK та ГДІП - Diplomatic Greetings.
Баджо: морський народ Південно-Східної Азії
Нечисленні народи завжди цікавили вчених і художників, котрі шукали в їхньому способі життя натхнення для своєї творчості. Один із найпопулярніших етносів сьогодні - баджо, морські цигани, котрих формально можна співвіднести з Малайзією.
Kiss me. Незвичайні факти про поцілунки
У День святого Валентина OUTLOOK поділиться фактами й цифрами, яких ви, можливо, і не знали про поцілунки! А крім того, порадить 3 небанальних місця, де мало хто стримається, щоб не сказати «kiss me».
У Києві пройдуть Дні кувейтської культури
У столиці України з 5 по 7 лютого відбудуться Дні культури Кувейту, присвячені 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами. Всі заходи пройдуть за підтримки Посольства Кувейту в Україні та особисто Надзвичайного і Повноважного Посла Пана Рашида Хаммада Аль-Адвані.
Віталій Кличко провів дипломатичний прийом з нагоди Новорічних свят
Мер Києва Віталій Кличко провів у мерії традиційний дипломатичний прийом з нагоди прийдешніх свят – Нового року та Різдва Христового.
У межах проекту Diplomatic Greetings дружина Посла Пакистану познайомить українок з мистецтвом розпису по тканині
9 грудня у Києві відбудеться незвичайний майстер-клас з виготовлення шалей, сумочок і декорування подушок, який проведе дружина Посла Пакистану в Україні пані Сіма Аттар.
Посольства Литви та Австралії представили в Києві виставку фотографій «Олєґас Труханас – легенда Литви та Австралії»
Посольство Литовської Республіки в Україні, Посольство Австралії в Україні i Національний музей Тараса Шевченка представили в Києві виставку фотографій «Олєґас Труханас – легенда Литви та Австралії».
Посольство Індонезії поповнило експонатами Київський музей мініатюр
Посольство Республіки Індонезія встановило п'ять індонезійських архітектурних мініатюр в парку-музеї Києва "Україна в мініатюрі". Презентація екзотичних шедеврів відбулася 10 листопада. В експозицію включені Храм Боробудур, Кафедральний собор Джакарти - церква Пресвятої Діви Марії, Мечеть Істікляль - найбільша мусульманська святиня Південно-Східної Азії, Храм Улун Дану.
Без кліше
Ви можете собі уявити німця, котрий запізнюється? Або ж японця, що сидить в офісі в робочий час і плює у стелю? Ну або ж хоча б іспанця, який у поті чола працює з ранку до ночі? Навряд, оскільки виною тому стереотипи, які закріпилися за тим чи іншим народом. Сьогодні ми не тільки говоритимемо про них, а й спробуємо ці кліше спростувати.
У посольстві Угорщини анонсували творчу осінь
У Києві відбулася прес-конференція за підтримки посольства Угорщини в Україні, присвячена феєрії угорської творчості восени 2017 року. Відкрив зустріч вітальним словом Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень оголошенням програми культурних заходів, запланованих у Києві за підтримки і взаємодії угорських дипломатів та наголосив на важливості спільних проектів наших країн.
У Києві відбулася прес-конференція з нагоди участі іноземних дипломатів у Міжнародному інвестиційному форумі «InCo–2017»
Прес-конференція з нагоди проведення Міжнародного інвестиційного форуму «InCo–2017» відбулась 26 вересня у медіа-центрі ГДІП. На заході виступили: генеральний директор ДП «ГДІП» Павло Кривонос, начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької ОДА Артур Бойко, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Красімір Мінчев, віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Дмитро Антонюк та керівник проекту OUTLOOK Дарія Карякіна.
У Києві відбудеться четвертий фестиваль культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL
7 жовтня з 12:00 до 16:00 в Колонній залі Київської міської ради (вул. Хрещатик, 36) відбудеться четвертий фестиваль культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL, який представить у різних проявах культуру понад 40 країн світу за участі 30 посольств іноземних держав і діаспор. Фестиваль щорічно організовує проект OUTLOOK, який працює у сфері медіа та культурної дипломатії.
У Києві відбулася четверта зустріч випускників Інституту міжнародних відносин
16 вересня в парку Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченко пройшов грандіозний захід, що об’єднав випускників та викладачів теплими спогадами та радісними зустрічами – четверта зустріч випускників ІМВ.
Закрити
Outlook facebook page