RU  UK  EN
Статті  >  Насолодись  >  ЗІ СВЯТОМ!

ЗІ СВЯТОМ!

Автор: 31.12.2015
Дорогі друзі, від колективу OUTLOOK вітаємо вас із Новим роком! Це, безумовно, одне з найбільш яскравих і очікуваних свят! Хай у прийдешньому році здійсняться всі ваші заповітні бажання, а успіх буде вірним супутником в роботі і реалізації поставлених цілей!

Для нашого проекту цей рік був плідним і сприятливим! Завдяки вам і вашій активній увазі до матеріалів сайту у нас з’явилися не тільки нові читачі, а й прекрасні автори. Ділячись своїми враженнями від поїздок і мандрівок, ми отримали багато цікавих унікальних статей!

Розширилося коло нашої аудиторії і за межами України, нас оцінили медіа-експерти Східної Європи в області культурного різноманіття, номінувавши на міжнародну премію АDAMI Media Prize. Ми потрапили до трійки найкращих веб-сайтів, що висвітлюють питання культурного різноманіття в регіоні.

Дізнаючись нові факти про культуру і традиції різних народів і країн, натхненні своєю роботою, навесні ми провели другий щорічний фестиваль культур народів світу OUTLOOK World Culture Festival. І цього року до допомоги в його організації долучилося ще більше закордонних посольств в Україні, діаспор, громадських організацій. Також нам пощастило провести цей захід за підтримки Київського міського голови Віталія Кличка і Генеральної дирекції з обслуговування закордонних представництв.

Крім цього, команда OUTLOOK взяла участь в організації тематичних заходів, приурочених до Дня толерантності, котрі відбулися в Державній бібліотеці України для юнацтва.

Ми організували яскраві фотозони в рамках фестивалів вуличної їжі в Києва і Travel Festa. Учасники нашої команди постійно відвідували івенти, проведені дипломатичними представництвами і громадськими організаціями, щоб ділитися з вами актуальною інформацією і яскравими фотознімками!

Зупинятися на досягнутому ми не збираємося, і прийдешнього 2016 року ми постараємося радувати вас ще більшою кількістю цікавих статей, яскравих фоторепортажів і цікавих івентів!

Ще раз, друзі, зі святами! Натхнення, відкриттів, удачі і, звичайно ж, захоплюючих подорожей!

З любов’ю, команда OUTLOOK.

Закрити
Outlook facebook page