RU  UK  EN
Статті  >  Напиши  >  На валізах: Маша Шубіна

На валізах: Маша Шубіна

OUTLOOK запускає нову рубрику "На валізах", в якій ми будемо розповідати про подорожі і улюблені країни знаменитих і успішних людей. Першою поділитися з нашими читачами своїм travel-досвідом погодилася художниця Маша Шубіна.

Я відвідала 20 країн - це не так багато, як хотілося б

Мабуть, тому що віддаю перевагу подорожам «із зануренням», надовго затримуючись на одному місці і обростаючи побутом. Часто повертаюся знову і знову в уже перевірені міста. Туди, де продавці на ринках знають мене по імені, і де на вулицях вітаєшся з місцевими жителями і питаєш, як живуть їхні діти і собаки? У подорожах галопом є свої принади: можна більше побачити, але пізнати країну, регіон все ж не вдасться.

Першим моїм закордоном була Угорщина

Цей виїзд «за бугор» припав на початок 90-х. Мені було років 10, і ми з татом поїхали у Будапешт – він у своїх «антикварних справах», а я як «відмазка» для чиновників. Ми жили в центрі міста в дипломатичній угорсько-українській сім’ї: величезні кімнати, красиве «закордонне» життя… Тато віддав мені всі дрібні гроші (монети) і змушував саму, не знаючи мов крім російської, купувати морозиво і йому, і собі. Гадаю, це був перший досвід комунікації, котрий прочинив двері в наступні «слизькі» ситуації.

Трійка «mustseeplaces»

Львів (Україна) – всім, хто народився в СРСР.

Делі (Індія) – всім, хто миє руки частіше ніж двічі на день.

3-й я ще сама для себе не відкрила.

Я більше ніколи не поїду в ____

Я не дуже категорична і ніколи не зарікаюсь.

Моїм другим домом міг би стати Берлін

Там справді круто, і ми мали дворічний досвід, коли жили там. Це місто-конгломерат, просякнуте всіма культурами і відкрите для всіх. До того ж у ньому дуже інтенсивний економічний і культурний розвиток. Можливо, ще Венеція – в силу своєї унікальності і замкнутості (але я кажу не про Венецію в сезон туристичного бума, а про інші часи і відповідно не про туристичні стежки, туристичний розпорядок дня).

Усім рекомендую пляжі Індії

Тут ми дедалі частіше проводимо зиму, і вона мені як другий дім, а не тільки «пляжне місце». Якщо ж ви про «баунті», то це Мальдіви, Сейшели, хоча Андаманські острови – це адміністративно Індія, і там божественні дикі пляжі з блакитною водою і «як ми любимо».

Найбільш незвичайну страву я куштувала…

Я експериментатор за натурою і не тільки у виборі ресторанних страв чи вуличної їжі, але й на кухні. Із дивного готували і пробували бурундуків, лапи варана, сама навіть ловила морський огірок – намагалися їсти сирим і в готовому вигляді. У селі в ставку роздобули ракушки двійчасті розміром з долоню – пробували готувати теж.

Найбільше здивував менталітет ____

Іноді дивують українці!Глибинка нашої країни часто навіть у порівняння з племенами не йде… Можливо, тому що від туземців чекаєш незрозумілого, а від наших «ТАААКОГО» не чекаєш!

А далі я хочу у Перу або Чилі

Це знову ж про мандри, а не про дім, курей, котів, дрова, друзів і облаштування побуту. А ще хочу відкритий рахунок у найближчому гастрономі з виплатою наприкінці місяця. ;))

Маша Шубіна - українська художниця. Народилася 20 листопада 1979 року.Закінчила Національну академію архітектури та мистецтв та Московський інститут архітектури та мистецтв. Свої яскраві і ексцентричні автопортрети Маша створює під час подорожей в Індію і на Гоа. Картини Шубіної були представлені на виставках у Парижі, Генуї, Москві, Лондоні, Берліні. Маша Шубіна - лауреат PinchukArtPrize 2010. Одружена з художником Іллею Чичканом.

Вам це буде цікаво:
Керований хаос: архітектор Заха Хадід
В англійській мові є чудовий неологізм, синонім успішності – «селфмейдмен», котрий можна перекласти як «людина, що зробила себе». Саме такою людиною, безумовно, є знаменитий архітектор Заха Хадід. Ми розкажемо про її непростий життєвий і творчий шлях її ж словами.
Шведський відлюдник Інгмар Бергман
14 липня 1918 року у шведському місті Упсала народився чоловік, який зняв понад 50 картин і поставив кількадесят вистав, що підняли планку у мистецтві на недосяжний рівень. Навіть сьогодні, переглядаючи шедеври Бергмана, створені ще півстоліття тому, розумієш, що вони нічого не втратили з часом – скоріше навпаки.
Історія бренду: Жан Пату
Йому вдалося вловити зухвалий дух початку двадцятого століття і передати ідеали епохи в модних новаціях. Радість, швидкість і легкість – якщо емоції допомагають продавати, то враження, пов'язані з брендом Жана Пату, будуть саме такими.
Історія бренду: Davidoff
Він заробив свої перші песо, танцюючи танго і чарльстон. Трудився зварювальником у Буенос-Айресі та не гребував будь-якою працею, щоб зібрати свій стартовий капітал. Фанатичний трудоголік, який увесь час намагався виглядати снобом. Усміхнений з клієнтами та неймовірно вимогливий до колег. Читайте в OUTLOOK у день народження Зіно Давидоффа про те, як обдарований скрипаль з українським корінням домігся для свого бренду без перебільшень королівських аудієнцій.
Перфекціонізм – справа ювелірна
Сумні очі старого за вікном уважно стежили за революційною пожежею, яка охопила Петроград. Вогонь поширився на справу всього його життя – гордовита чотириповерхова будівля задихалася від крикливих комісарів і матросів, присутність яких здавалась грубим жартом після попередніх відвідувачів. Господар закладу, Карл Густавович Фаберже, напевно бачив у цьому хаосі наближення кінця своєї кар'єри. Однак, можливо, і потай сподівався на друге життя власної спадщини. Якби він знав, що так воно й станеться, – навряд чи маестро так швидко втратив би душевні сили...
"Бути вдома значить відчувати себе в безпеці". У Києві вшанували пам'ять Ясіра Арафата
"Бути вдома означає відчувати себе в безпеці ...", - ці слова належать засновнику і першому главі Палестинської національної адміністрації, борцю за свободу Палестини, лауреату Нобелівської премії Ясіра Арафата. 11 листопада в Києві відбувся вечір пам'яті палестинського лідера, організований посольством Палестини в Україні і палестинської діаспорою.
Усама Кафа: антикризова людина в кризові часи
Сміливі і талановиті люди, котрі не бояться розвиватися і запускати нові напрямки свого бізнесу навіть у, здавалося б, несприятливі часи, безумовно, заслуговують на повагу. Один із таких героїв – відомий український ресторатор Усама Кафа, котрий заснував L’KAFA Group.
На валізах: Єгор Гордєєв.
У нашій новій рубриці ми спілкуємося зі знаменитими людьми, які, попри щільний графік, не можуть уявити свого життя без подорожей. Сьогодні наш герой – журналіст і ведучий каналу «1+1» Єгор Гордєєв.
Відомий вчений, великий містифікатор: Нікола Тесла
Уже понад сто років світові не дає спокою постать Ніколи Тесли. Серба, котрий народився в хорватському селі Смілян, все ще обговорюють і як геніального винахідника, і як жадібного пройдисвіта, що наживався на науці, видаючи свої «іграшки» за технічний прорив.
Без побоїв: тортури мистецтвом
Недаремно кажуть, що і хороше потребує міри – навіть мистецтво за певних умов може не тільки приносити задоволення і допомагати переживати катарсис, але й ламати психіку. Про те, як саме прекрасне слугує знаряддям катувань – далі в Outlook.
Письменниця, що пройшла датський табір біженців. Діна Яфасова: «Зі страхами треба боротися, проходячи їх наскрізь»
На батьківщині Андерсена і К’єркегора, де живе героїня нашого матеріалу, її називають і датським, і російським, і узбецьким письменником. Сама Діна Яфасова – космополіт, зі статусом «Exile» у паспорті.
Прийшов, побачив, збудував. Шедеври
Буває, подивишся на листівку із зображенням міста й одразу розумієш, що на ній Київ, Париж, Рим або рідне селище. І це зовсім не заслуга твоєї вчительки географії, а непосильна праця майстрів, руками яких створювалися знайомі всім шедеври архітектури. Сьогодні ми згадуємо італійського підкорювача мармуру Лоренцо Берніні.
Синкопи білого джазу
«Це не річ, якщо в ній немає свінгу», – так говорив знаменитий джазовий музикант Гленн Міллер. Точковий ритм і наростаючі пульсації почали виконувати африканські раби, привезені до США, а потім загадкові синкопи підхопили білі джазмени. При цьому «чорний» і «білий» джаз рухався в різних напрямах: африканці тяжіли до імпровізації, а європейцям була ближча готова мелодія.
Великі криві Фріденсрайха Гундертвассера
Він вигадав своє ім’я, щоб не бути схожим ні на кого іншого. Бунт його індивідуальності став основою для величезної творчої спадщини, а архітектура – продемонструвала можливість поєднувати екологічність і сучасні технології.
Весь світ на мотоциклі. Частина 1
Ще є свіжою пам'ять про кругосвітню мотоподорож знаменитого актора Евана Макрегора, яку він здійснив разом зі своїм другом кілька років тому. Але одне діло – голлівудська зірка, та й сам факт того, що в дорозі – двоє дорослих чоловіків, і геть інша ситуація – коли за кермом мандрує одна-однісінька тендітна дівчина. Outlook розповідає про неймовірно сміливу українку, Ганну Гречишкіну, яка просто зараз на своєму сталевому коні перетинає Землю, реалізуючи проект «I have a dream".
Президент Болгарії вперше за 12 років відвідав Київ
Президент Болгарії Росен Плевнелієв прибув до Києва з офіційним візитом. Глава Республіки вже зустрівся з президентом України Петром Порошенко, про що український лідер повідомив на своїй сторінці в Facebook.
Expirience: Ігор Назаров
За сприяння Європейської Бізнес Асоціації та її проекту «Hopes and Fears» THEOUTLOOK.COM.UA продовжує серію матеріалів «EXPERIENCE», з якої ви дізнаєтеся секрети кар'єрного успіху від топових управлінців сучасного бізнесу. Своєю історією з представниками компаній, що є членами Європейської Бізнес Асоціації, і нашими читачами поділився директор компанії Brown-Forman Ukraine Ігор Назаров. До портфеля українського представництва компанії входять такі добре відомі бренди преміального алкоголю, як " Jack Daniel’s ", "Finlandia" та "El Jimador".
Знай наших: Сергій Полунін
Артист балету Сергій Полунін, походженням з Херсона, волею випадку потрапляє до Королівського театру в Лондоні. Здобуває неймовірний успіх, а потім зникає з поля зору, щоб згодом завоювати ще більше любові глядачів. Сьогодні OUTLOOK продовжує серію матеріалів про успішних українців.
Experience: Ірина Данилевська
Напередодні 36-ої сесії Ukrainian Fashion Week THEOUTLOOK.COM.UA продовжує серію матеріалів «Experience», з якої ви дізнаєтеся секрети кар'єрного успіху від топових менеджерів сучасності та актуальні факти про розвиток їхньої сфери діяльності. Сьогодні спеціально для вас представляємо ще одного професіонала – засновника UFW Ірину Данилевську.
Не тільки чорний. Невідомі факти про Казимира Малевича
Казимира Малевича і досі вважають одним із найзагадковіших художників 20 століття. Ніби знущаючись з публіки, так він підписував деякі свої ранні роботи: «Зміст картин авторові невідомий». OUTLOOK сподівається, що зібрані нами історії, пов'язані з особистістю, творчістю та ім'ям майстра, наблизять читачів до розуміння геніального супрематиста.
Закрити
Outlook facebook page