RU  UK  EN
Статті  >  Дивись  >  ФОТО-ПРОЕКТ: Багатогранний Сінгапур

ФОТО-ПРОЕКТ: Багатогранний Сінгапур

Автор: 15.01.2016 | Сінгапур
Сьогодні в нашій добірці неймовірний Сінгапур - місто-держава, розташована на островах у Південно-Східній Азії. Знайомимося з ним через об'єктив Віталія Шаравари фотографа, який подорожує по світу, знімаючи найнеймовірніші місця!

Віталій Шаравара: Складно сказати, що в Сінгапурі найбільше сподобалося і вразило. Там відчуваєш майже постійний захват і здивування. І комфорт. Місто, де зручно все - міський транспорт, дороги, тротуари, магазини, кондиціонери і вентилятори на вулиці.

Не можу винести щось одне на перше місце - прекрасний зоопарк, де мені вдалося погладити лемура або Сади біля затоки, у яких віриш, що майбутнє поруч.

Обов'язково потрібно подивитися світлове шоу на затоці. Тому що емоції, які переповнюють після перегляду вже не просто перекрити лазерними променями.

Так, до речі, на зоопарк треба виділити цілий день. А в Сади біля затоки краще прийти зранку і походити по павільйонах ботанічного, щоб потім подивитися, як змінюються гігантські дерева вночі!

Фото взяті з офіційного блогу Віталія Шаравары:sharavara.com

Вам це буде цікаво:
Сентоза – весь Сінгапур в одному острові
Отримати повний набір вражень про країну площею понад 700 квадратних кілометрів усього за кілька днів пішої прогулянки – абсолютно реально. І надздібності на кшталт телепортації чи вміння переміщатися зі швидкістю світла для цього не потрібні. Досить вирушити на острів Сентоза, що належить до Республіки Сінгапур і повністю відображає всі її особливості. До того ж не більше ніж за 100 доларів!
Закрити
Outlook facebook page