RU  UK  EN
Статті  >  Відвідай  >  Бриджтаун is the capital of...

Бриджтаун is the capital of...

Помпезний міст, невеличкий місток чи проста дерев’яна кладочка завжди є символом чогось, що об’єднує. Ось і місто-міст Бриджтаун, столиця Барбадосу, яке отримало свою назву завдяки двом мостам, що пролягають через затоку Карлайл, об’єднує собою і в собі багато різноманітного, протилежного і, на перший погляд, непоєднуваного.

У сивочолу давнину португальські мореплавці, захоплені та здивовані пальмами, які були майже повністю обвішані епіфітами, прозвали цю райську землю на свій манер – Барбадос, що у перекладі звучить як «бородатий». Бо звідки ж могли знати смагляволиці підкорювачі морів, що столиця цього карибського острова колись отримає суто англійське ім’я –Бриджтаун. Саме звучання цього слова відразу ж малює в уяві манірні англійські будівлі, наскрізь промоклі під постійною мжичкою, не притаманною Барбадосу. Так і сучасна англійська мова, яка зараз використовується тут повсякчас, ніби перекинула місточок до мови місцевих аборигенів, об’єдналася з нею і дала жителям цікавий діалект – «бейджан».

Фото turtutur.ru

Бриджтаун – це пляжі з надзвичайно чистою бірюзовою водою та рожевуватим пісочком, який ніби сором’язливо зарум’янився від надмірної уваги до себе з боку туристів. А їм є до чого придивитися і чому здивуватися: через прозоре дно катамаранів де-не-де випірнуть панцир чи ласти здоровенної черепахи, а, якщо взяти напрокат якесь суденце, то й сам можеш натрапити на залишки затонулого корабля. Від цих природних див і багатств по мостах міста-мосту легко потрапити до див цивілізації.

Фото ocean-media.su

Бриджтаун – містечко невелике, але здатне гостинно прийняти всіх – від закоханої романтичної пари, яка вирішила заховатися подалі від сторонніх очей, до багатих і заклопотаних бізнесменів, які вирвали декілька днів для відпочинку у своєму щільному ритмі життя. Поблизу столиці завжди можна знайти собі нічліг від недорогого гостьового будиночку до номера в багатозірковому готелі. А ранок, проведений на віллі з якоюсь мрійливою назвою на кшталт «Мангова затока» чи «Гавань Євгенії», залишить незабутні спогади, які потім будуть повертатись у думки під час довгих зимових вечорів.

Уже добре відпочивши, надихавшись морським повітрям, час знайомитись із Бриджтауном зблизька. Площа Героїв, яка ще недавно мала назву Трафальгарська площа, нагадає вам таку саму в Лондоні, та й про королеву англійську не забудете, бо на схід від площі розташований Королівський парк з пречудовими деревами, де є навіть тисячолітній баобаб. Та й хіба ж не відчуєш і в собі краплю королівської крові, коли на обід подають скуштувати справжню екзотику: суп із їстівних гнізд стрижів-саланганів, що їх збирають для гостей Королівському парку?

Фото paramountbusinessjets.com

Кладкою від минулого до теперішнього можна перейти, блукаючи по території музею просто неба. Це – казарми Гарнізону ХVІІ століття. Також у східній частині міста розмістився Музей Барбадосу з багатою історичною колекцією, зібранням старовинних меблів, рідкісними книгами та старожитностями. Будинок Парламенту, Дім Джорджа Вашингтона, котрий мав тут власну віллу ще до часів свого президентства, ромові фабрики Бриджтауна – все це залюбки покаже вам кожен місцевий.

Якщо мозок втомився від вживання їжі духовної, то можна перейти до їжі тілесної, знову ж таки змішаної: англійска кухня тут гармонійно поєднується з пряною острівною: «пепперпот» – тушкована у соусі свинина, свинячі реберця, ромовий пунш і навіть засмажена летюча риба прийдуться до смаку найвибагливішому гурману. А ще не забудьте про легкий та приємний «шопінг» у численних бутіках, риболовлю, прогулянки на яхті, крикет та романтичні посиденьки в колоритних тутешніх закладах. Місцеві театральні трупи демонструють цікаві вистави, у тому ж таки театрі можна послухати й фольклорну музику, що змішана з сучасними ритмами. До речі, столиця радо приймає учасників джазового фестивалю, які поєднують своє хобі з пляжним відпочинком.

Фото static.tonkosti.ru

Будьте певні, що Бриджтаун прокладе місточок до будь-якого серця! Єдина порада, якщо вже вам пощастило відвідати цю перлину Карибського моря, не забудьте прихопити з собою фотоапарат, відеокамеру чи мольберт.

Заглавное фото myexecutivetour.ru

Вам це буде цікаво:
Ісламабад is the capital of…
Попри промовисту назву Ісламабад, мабуть, найбільш світське, космополітичне та вестернізоване місто мусульманського Пакистану, котре є ще й столицею цієї держави. І хоча Ісламабад важко зарахувати до щасливчиків, оскільки важливі стратегічні дороги завжди були в стороні, йому є чим вас здивувати. Чим і як він живе - далі в OUTLOOK.
Ашхабад is the capital of…
Розташований у південно-західній частині сучасного Туркменістану Ашгабат і його околиці – здавна дуже важлива для Середньої Азії торгова зона, котра остаточно оформилась у місто-фортецю наприкінці XIX століття. Назва теперішньої столиці має персидське походження і означає «місто кохання».
Канберра is the capital of...
Австралія підсвідомо залітає до наших вух разом із гучним інтро з мушлі сіднейської опери, і лише потім ми згадуємо, що столицею цієї країни є Канберра. Багато хто розглядає це місто як зупинку між Мельбурном і Сіднеєм, але Канберра вже не тільки виношує, але й перетворює у реальність план із завоювання сердець усіх австралійських туристів.
Анкара is the capital of…
У силу різних причин, а головне, завдяки своїй туристичної популярності та розмаху Стамбул сприймається більшістю туристів (ба навіть тими, хто побував у Туреччині) столицею цієї країни, хоча насправді головним містом є Анкара. Саме про неї, таку турецьку та інтернаціональну водночас, ми і розповідаємо сьогодні.
Оттава is the capital of...
Канада - не тільки дуже красива і мальовнича країна, а й ще і одна з найбільш розвинених в економічному плані держав планети. Оскільки багато тамтешніх міста на слуху, іноземці часто плутаються: яке ж місто все-таки столиця? Торонто? Ванкувер? Або, може, Монреаль? OUTLOOK знає не тільки відповідь на це питання, але і набагато більше, тому розповідає про те, чим живе Оттава, столиця Канади.
Каїр is the capital of…
Курорти формату All Inclusive, піраміди і мумії – ось, либонь, і все, що спадає на думку, коли говориш про Єгипет. А тим часом це одна з найдавніших держав світу, а його столиця Каїр - не просто найбільше місто Близького Сходу й Африки з населенням у 19 мільйонів людей, це мегаполіс, котрий об’єднує в собі стародавні історичні пам’ятки і скляні хмарочоси, сміттєві звалища і дорогі магазини, незліченні багатства і кричущу бідність. Про такий різний і самобутній Каїр ми і розкажемо.
Антананаріву is the capital of...
Острів Мадагаскар – батьківщина лемурів, головний постачальник ванілі, натхнення для мультиплікаторів і мекка для любителів яскравих вражень. З XVI століття приваблював французів та англійців, піратів і мандрівників. Багато подорожніх, котрі побували у всіх куточках світу, знаходили прихисток саме тут, на березі Індійського океану.
Ліма is the capital of...
Досвідчені мандрівники кажуть, що, коли багато їздити по світу, починаєш приблизно розуміти, як влаштовані мегаполіси. І якщо в Європі, Азії чи США досвіду і кмітливості для орієнтування цілком вистачає, то у південноамериканських містах про свої знання можна забути. Сьогодні ми розкажемо про одне з таких місць, Ліму – столицю Перу.
Тбілісі is the capital of ...
Кожне місто у світі має власне впізнаване обличчя, котре закарбовується у пам’яті мандрівників. Обличчя Тбілісі з часом дорослішає і кращає, набуває благородних європейських рис, при цьому не втрачаючи колоритних чортиків в очах…
Бейрут is the capital of...
Бейрут – своєрідний острівець Європи в арабському світі. Ліванську столицю називають по-різному: за великий вибір модних бутіків і насичене нічне життя – Парижем Близького Сходу, за чудові можливості для бізнесу і надійність місцевих банків – Середземноморською Швейцарією, а за непоборний дух і безліч пережитих лих – Містом-феніксом.
Сан-Марино is the capital of...
Крихітна гірська держава Сан-Марино, оточена зусібіч Італією, відома не тільки завдяки своєму розміру, але й як популярне туристичне місце. Ми захоплюємося його пам’ятками і красотами не менш ніж мандрівники, але пропонуємо поглянути на однойменну столицю країни і як на місто для життя.
Закрити
Outlook facebook page