RU  UK  EN
Статті  >  Відвідай  >  Бриджтаун is the capital of Барбадос

Бриджтаун is the capital of Барбадос

Помпезний міст, невеличкий місток чи проста дерев’яна кладочка завжди є символом чогось, що об’єднує. Ось і місто-міст Бриджтаун, столиця Барбадосу, яке отримало свою назву завдяки двом мостам, що пролягають через затоку Карлайл, об’єднує собою і в собі багато різноманітного, протилежного і, на перший погляд, непоєднуваного.

  У сивочолу давнину португальські мореплавці, захоплені та здивовані пальмами, які були майже повністю обвішані епіфітами, прозвали цю райську землю на свій манер – Барбадос, що у перекладі звучить як «бородатий». Бо звідки ж могли знати смагляволиці підкорювачі морів, що столиця цього карибського острова колись отримає суто англійське ім’я –Бриджтаун. Саме звучання цього слова відразу ж малює в уяві манірні англійські будівлі, наскрізь промоклі під постійною мжичкою, не притаманною Барбадосу. Так і сучасна англійська мова, яка зараз використовується тут повсякчас, ніби перекинула місточок до мови місцевих аборигенів, об’єдналася з нею і дала жителям цікавий діалект – «бейджан».

Фото turtutur.ru

Бриджтаун – це пляжі з надзвичайно чистою бірюзовою водою та рожевуватим пісочком, який ніби сором’язливо зарум’янився від надмірної уваги до себе з боку туристів. А їм є до чого придивитися і чому здивуватися: через прозоре дно катамаранів де-не-де випірнуть панцир чи ласти здоровенної черепахи, а, якщо взяти напрокат якесь суденце, то й сам можеш натрапити на залишки затонулого корабля. Від цих природних див і багатств по мостах міста-мосту легко потрапити до див цивілізації.

Фото ocean-media.su

Бриджтаун – містечко невелике, але здатне гостинно прийняти всіх – від закоханої романтичної пари, яка вирішила заховатися подалі від сторонніх очей, до багатих і заклопотаних бізнесменів, які вирвали декілька днів для відпочинку у своєму щільному ритмі життя. Поблизу столиці завжди можна знайти собі нічліг від недорогого гостьового будиночку до номера в багатозірковому готелі. А ранок, проведений на віллі з якоюсь мрійливою назвою на кшталт «Мангова затока» чи «Гавань Євгенії», залишить незабутні спогади, які потім будуть повертатись у думки під час довгих зимових вечорів.

Уже добре відпочивши, надихавшись морським повітрям, час знайомитись із Бриджтауном зблизька. Площа Героїв, яка ще недавно мала назву Трафальгарська площа, нагадає вам таку саму в Лондоні, та й про королеву англійську не забудете, бо на схід від площі розташований Королівський парк з пречудовими деревами, де є навіть тисячолітній баобаб. Та й хіба ж не відчуєш і в собі краплю королівської крові, коли на обід подають скуштувати справжню екзотику: суп із їстівних гнізд стрижів-саланганів, що їх збирають для гостей Королівському парку?

Фото paramountbusinessjets.com

Кладкою від минулого до теперішнього можна перейти, блукаючи по території музею просто неба. Це – казарми Гарнізону ХVІІ століття. Також у східній частині міста розмістився Музей Барбадосу з багатою історичною колекцією, зібранням старовинних меблів, рідкісними книгами та старожитностями. Будинок Парламенту, Дім Джорджа Вашингтона, котрий мав тут власну віллу ще до часів свого президентства, ромові фабрики Бриджтауна – все це залюбки покаже вам кожен місцевий.

Якщо мозок втомився від вживання їжі духовної, то можна перейти до їжі тілесної, знову ж таки змішаної: англійска кухня тут гармонійно поєднується з пряною острівною: «пепперпот» – тушкована у соусі свинина, свинячі реберця, ромовий пунш і навіть засмажена летюча риба прийдуться до смаку найвибагливішому гурману. А ще не забудьте про легкий та приємний «шопінг» у численних бутіках, риболовлю, прогулянки на яхті, крикет та романтичні посиденьки в колоритних тутешніх закладах. Місцеві театральні трупи демонструють цікаві вистави, у тому ж таки театрі можна послухати й фольклорну музику, що змішана з сучасними ритмами. До речі, столиця радо приймає учасників джазового фестивалю, які поєднують своє хобі з пляжним відпочинком.

Фото static.tonkosti.ru

Будьте певні, що Бриджтаун прокладе місточок до будь-якого серця! Єдина порада, якщо вже вам пощастило відвідати цю перлину Карибського моря, не забудьте прихопити з собою фотоапарат, відеокамеру чи мольберт.

Заглавное фото myexecutivetour.ru

Закрити
Outlook facebook page