RU  UK  EN
Статті  >  Дізнайся  >  Experience: Григорій Решетник

Experience: Григорій Решетник

Автор: 04.07.2017 | experience
Прокидаючись вранці і вмикаючи телевізор, наш будинок наповнюється позитивом, енергією і завзятим сміхом тих, хто по той бік екрану займається тим, щоб кожен наш день був легшим і веселішим. Часом глядачеві здається, що світ телебачення - це суцільне свято і фестиваль, але дуже часто за нашим хорошим настроєм та безтурботним днем стоїть кропітка і часом занадто відповідальна робота ... Сьогодні історією свого успіху з нашими читачами ділиться телеведучий Григорій Решетник.

Прокидатися вранці мене мотивують мої діти. Щоранку старший син Ваня розповідає, як планує провести свій день. Вони мотивують мене і заряджають своїм позитивом на весь день. Спасибі їм величезне за те, що у мене два таких прекрасних будильника.

Сподіваюся, моє найбільше досягнення ще попереду. Я досить амбітна молода людина. Думаю, що завжди чогось прагнутиму. Постійно ставлю нові цілі, будую плани. І втілюю їх у життя. Причому іноді сам процес цікавіший за результат. Важливо не забувати жити, отримувати задоволення. Це і є успіх. Ніколи не варто казати собі: «Я досягнув максимуму, пора зупинитися». Треба боятися цієї вершини, але водночас прагнути до неї. До провалів намагаюся ставитися спокійно. Колись я програв близько 15 кастингів. Іноді мені навіть радили змінити професію. Але це не збивало мене зі шляху. Довіряв своєму чуттю і професіоналізму, багато працював над собою. З кожною поразкою ставав дедалі впевненішим та успішнішим. І врешті-решт одержав запрошення у проекти, які зробили мене затребуваним і популярним. Без провалів не буває удач.

Десять років тому порадив би собі бути більш упевненим. Тоді, вступивши до університету на спеціальність «Диктор і ведучий телепрограм», не був певен, що це моя професія. Коли спілкуюся зі студентами на майстер-класах, намагаюся донести до них, що життя прекрасне, світ цікавий. Потрібно вірити у свої сили і любити себе. Замолоду мені цього бракувало, я фокусувався на своїх комплексах, переживав через невдачі. П'ять років тому я б дав собі пораду працювати ще більше та інтенсивніше. Розвиватися в різних напрямах. Я маю режисерські та продюсерські задатки – це мені цікаво, варто було приділити цьому більше уваги. Рік тому рекомендував би захопитися чимось, знайти своє хобі. Зараз такими є мої майстер-класи, тренінги. Люблю ділитися своїм досвідом і знаннями з людьми, які хочуть розвиватися.

Моя робота – це та справа, яку я просто обожнюю. Так, вона складна, але неймовірно захоплива. Завжди намагаюся знаходити більше плюсів, ніж мінусів. Дуже радий, що в мене така приємна професія, яка дає можливість спілкуватися з цікавими особистостями, реалізовувати свій потенціал, отримувати фідбек, чути слова захоплення, усвідомлювати, що ти робиш світ кращим.

Мені пощастило, я йшов до свого успіху доволі плавно і поступово. І слава Богу. Знаю людей, на яких популярність звалюється блискавично і просто збиває їх з ніг. Вони не контролюють себе, ламають долі, розлучаються з коханими людьми, сваряться з друзями. Це відчуття потрібно вміти контролювати. Популярністю, безумовно, варто насолоджуватися, радіти їй, не бути скромним, але завжди відчувати землю під ногами.

Я багато цікавлюся телебаченням. Вважаю, якщо людина присвятила себе якійсь справі, вона має бути повністю віддана своїй професії. Дивлюся багато телепрограм, знаю ведучих. Найголовніша помилка –- невпевненість у собі, брак органічності. Буває, що початківці намагаються наслідувати більш іменитих колег. Засмучує непрофесіоналізм. Знаєте, ось коли занадто рано людина потрапила на телебачення. Ми свого часу роками бились за те, щоб опинитися в ефірі – телеканалів і програм було не так багато. Зараз, коли сила-силенна теле- та інтернет-ресурсів, легко потрапити на екран, однак не всі охочі реально готові до цього.

Мрію досконало вивчити англійську. Мені хотілося б легко спілкуватися з міжнародними партнерами, колегами. Іноді надходять пропозиції, пов'язані з англійською мовою, і доводиться їх відсікати. Багато разів брався за цю справу, проходив курси. Але через лінь і розслабленість або, навпаки, завантаженість на роботі, не доводив справу до кінця. Зараз у пошуку викладача. Регулярно займаюся спортом, щоб мати належний вигляд. Працюю над технікою мови. Загалом ніколи не припиняю вдосконалюватися.

Мене завжди надихає родина, батьки. Не хочу бути слабким, знаходжу в собі сили аналізувати ситуації і рухатися далі. Не накручую себе, не заганяю в депресії. Вдячний долі за те, що маю надійний тил. Спасибі моїй коханій дружині, рідним, дітям, які завжди вірять у тата. Це мене окрилює, заради них я готовий на будь-які звершення.

Кожна людина боїться публічних виступів. І на своїх майстер-класах я приділяю особливу увагу способам подолання переживань перед виходом на сцену. Тут, як то кажуть, клин клином вибивають. Щоб не хвилюватися, потрібно регулярно практикуватися в цьому. Звикати до аудиторії, атмосфери. З кожним разом ви будете нервуватися дедалі менше. Особисто я покладаюся на свій досвід і професіоналізм. Моє спілкування з публікою стає щоразу більш спокійно-пізнавальним. Отримую задоволення, виступаючи перед різними аудиторіями. У перші хвилини кожна людина на сцені відчуває страх. Але, якщо вона добре готувалася і знає, про що говоритиме, за мить хвилювання зникає. Ви завжди будете органічні, якщо матимете впевненість у собі і своїх діях. Не бійтеся робити перший крок. Запевняю вас, з кожною спробою ви будете досконалішими і більш професійними.

Я завжди був вельми творчою людиною. Любив сцену, виступи, концерти, часто брав участь у всіляких шкільних постановках. Закінчив театральну студію, грав у театрі, навчаючись в університеті. Мріяв, що колись-таки буду публічною людиною і виступи на сцені стануть моєю роботою. Шалено радий, що мрія здійснилася. У телебачення закохався школярем, тоді саме з'явилися перші комерційні телеканали. Українські телевізійники стали закуповувати американські та європейські формати, адаптувати їх під наші стандарти. Це було справжнім дивом. Нічого більш захопливого і цікавого, здавалося, не існувало. Телебачення як наркотик – затягує. Дуже складно «вистрибнути» з цієї гарної залежності.

Займаюся спортом, щоб бути в добрій формі. Читаю книжки вголос, щоби прислухатися до своєї вимови, голосу, дикції. Регулярно ходжу на різні кастинги. Це як тренінг, іспит для творчої людини, де тобі ставлять різні завдання і дивляться, як ти з ними справляєшся. Загалом я завжди досить критично до себе ставлюся. Постійно аналізую свою творчу діяльність, питаю думки у професіоналів. Не боюся конструктивної та відвертої критики.

Вважаю, якщо людина займається якоюсь справою, то має бути в неї закохана. Я закоханий в телебачення і дивлюся безліч програм: українських та іноземних. Цікавлюся новими тенденціями, форматами. Дивлюся на роботу інших телеведучих, щось черпаю для себе. На жаль, нині на українському телеринку не надто багато нових проектів. Але я вірю, що цей період мине, і ми побачимо новий прорив українського ТБ. Буду радий стати причетним до цього злету.

Так, я вважаю себе успішним. Мені пощастило працювати в найбільш рейтингових проектах країни. Наші програми дивляться мільйони людей. При цьому хвороби зоряного характеру мене обійшли стороною. Завжди усвідомлюю, що треба спокійно ставитися до своєї популярності та успіху. Гарна кар'єра – це кар'єра, яка постійно перебуває в динаміці, прогресі. Навіть якщо ви рухається не семимильними кроками, а плавно й поступово. Найгірше, коли настає стан застою і стабільності. Це дзвіночок, що кар'єра заходить у глухий кут.

На моє глибоке переконання, в сучасному світі, де є безліч інформаційних ресурсів, кожен може спробувати себе в цій сфері. Вести власну програму, блог у соціальних мережах. Але, щоб досягти успіху, слід невпинно працювати над собою. Приділяти увагу акторській майстерності, ораторському мистецтву, працювати з голосом, дикцією. Слід відвідувати всілякі курси, здобувати освіту. Сучасний телеведучий – це різнобічна особистість, яка цікавиться багатьма сферами життя, може аргументувати і відстояти власну точку зору. Одне слово, це особистість, до якої тягнуться, прислухаються, чия думка цікава людям.

Завжди намагаюся контролювати свої емоції і внутрішні переживання, не зриватися на інших. Зайва емоційність свідчить про твою слабкість і непрофесійність. Бувають різні ситуації і моменти. Якщо я неправий, завжди перепрошую, роблю висновки і намагаюся не потрапляти в подібні історії.

Так чи інакше, перед ефіром або виступом хвилювання є завжди. За телеведучим стоїть робота величезної команди. Це велика відповідальність – не підвести людей, які здолали неабиякий шлях. З часом і досвідом переживань, звісно, стає менше. Зазвичай хвилювання триває всього кілька хвилин. Справжній професіонал мусить уміти опановувати власні емоції і приємно дивувати своєю роботою.

Мені здається, я можу впоратися з будь-якою професією, якщо вона мені цікава. У дитинстві я дуже захоплювався великими машинами, сільськогосподарською технікою: тракторами, комбайнами. Я міг задивлятися на них годинами. Мріяв стати далекобійником або фермером. Напевно, ця пристрасть генетично передалася моєму старшому синочкові Вані. Він теж любить гратися з машинками, має цілу колекцію тракторів і самоскидів. Десь у глибині душі мене приваблює хірургія. Мені здається, лікарі можуть творити дива, але разом з тим на них лежить колосальна відповідальність за життя і здоров'я інших людей.

Намагаюсь розвиватися в різних напрямах творчої діяльності. Проводжу майстер-класи з ораторської майстерності, ділюся знаннями, досвідом. Деякі проекти я веду як продюсер, доводилося працювати і режисером на майданчику. Іноді я режисирую сценки для своїх учнів. У роботі телеведучого теж мрію про нові вершини. Хочу вести масштабні, масові проекти, корисні суспільству. Люблю свою професію.

Бажаю всім професійного зростання, балансу між сім'єю і кар'єрою. І удачі! Будьте найкращими!

Вам це буде цікаво:
Інтерв'ю із засновницею танцювальної школи Frizzante Ларисою Осипенко
У вирі життєвих подій ми часто прагнемо досягти успіху, забуваючи про дрібниці, які приносять задоволення і роблять нас щасливими. Ця історія про людину, котра відбулася в професії, але вчасно зупинилася, щоб реалізувати свою давню мрію...
Ваш сніданок, сер! Або як починають свій день у різних країнах світу
Маленький тост, шматочок сиру і ковток міцної кави. «Це вам не шведський стіл!» – обурено пробурчить офіціант, дивлячись на незадоволене обличчя туриста. Щедрій українській душі не збагнути, як таким примудряються наїстись місцеві жителі. Тому перед подорожжю до нової країни варто знати точно, де звечора приготувати собі бутерброди на ранок, а де й запастися кількома літрами води!
Знай наших: Ежен Деслав
У рубриці «Знай наших» ми зазвичай розповідаємо про видатних українців, котрі досягли значного успіху в тій чи тій сфері. Однак нашого сьогоднішнього героя – Ежена Деслава, або Євгена Слабченка – важко вписати в певні рамки, оскільки він досяг висот одразу в кількох сферах, будучи не тільки справжньою Людиною епохи Відродження XX століття, але й патріотом своєї України.
Східна музика суфіїв: Кавалі
«Кохання виникає, коли ти дивишся в очі іншої людини і бачиш в них Бога», - так перекладаються рядки однієї з арабських пісень, що називається Кавалі. Їхнє авторство приписують східним мандрівникам суфіям, котрі, намагаючись знайти сенс існування, босоніж сходили півсвіту. У подорожах вони складали пісні, в яких розповідали про те, що їм довелося пережити.
Валга. Місто на перехресті
Люди, які люблять подорожувати, зазвичай відвідують одні й ті самі місця. Париж, Венеція, Рим, Краків, Дрезден уже так давно звикли до туристів, що часто поглядають на них трохи зверхньо, копиливши губи, у той час як маловідомі, але не менш цікаві містечка чи селища завше раді гостями.
Все у ваших руках. Чому корисно бути амбідекстром
Амбідекстри демонструють унікальні здібності мозку, своїм прикладом підтверджуючи приховану людську геніальність. Найцікавіше, що її можна тренувати буквально руками. Як показали останні дослідження, людей, які від народження однаково вправно керують обома верхніми кінцівками, більше, ніж ми думаємо, і, можливо, ви – один з них.
Зроблено у Швеції: далекарлійська конячка
Відтоді, як крилаті коні валькірій назавжди поскакали до Вальхалли, на сторожі традицій вікінгів стоїть далекарлійська конячка – розписна народна іграшка, вперше згадана в літописі XVII століття. Далекарлійський коник є талісманом нетуристичної Швеції, рятуючи від забуття старовинні перекази і вірування.
Кабукі: тернистий шлях квітки
Традиційний японський театр кабукі завжди лишався загадкою для європейського менталітету: зрозуміти спектакль без підказок гіда може хіба що спеціаліст з культури Країни вранішнього сонця.
Асунсьйон. Місто для сміливців і шукачів пригод…
Розташована на невисоких пагорбах, ця країна сховалася у тропічній сельві в самому центрі Латинської Америки. Тут немає пляжів і сучасних концертних холів, утім, вона вражає своєю близькістю до дикої природи. Хтось приїжджає у Парагвай дослідити територію «інді», інші – прийти в захват від давніх колоніальних будівель, ще хтось за покупками.
Ми там були: Нью-Йорк, Вашингтон і Маямі
Так склалося, що в Америці дві столиці – офіційна і фактична. Київський контекстний менеджер Богдан Янчев побував в обох і розповів нам про дух цих міст, про їхні пам’ятки і про те, чим вони є в реальності. Гадаєте, Нью-Йорк просякнутий дорогими парфумами, а у Вашингтоні, окрім полежати на травичці біля Білого дому, і робити нічого? Ви помиляєтесь!
Не забути парасольку і коктейль: найдивовижніші пляжі планети
Із настанням літа багато хто час від часу позирає на календар, чекаючи законної відпустки. А оскільки літній відпочинок найчастіше нерозривно пов’язаний з релаксацією біля води, аж ніяк не можна забувати про пляжі – такі жадані і водночас не схожі один на одного. Навіть якщо ви вже знаєте, куди поїхати і квитки куплені, наша добірка все одно не залишить нікого байдужим.
Сен-Тропе – місто, що зійшло з екрана
В елітних колах про Сен-Тропе вперше заговорили, коли наприкінці XIX століття сюди навідався Гі де Мопассан. Французький письменник, знаменитий своїм безоціночним реалізмом, розповідав про затишну красу Сен-Тропе, пригадуючи про «луску сардин, що виблискує на сонці подібно до перлин»…
Золота земля Соломона
Соломонові острови на зорі свого заселення мали репутацію далеко не найгостиннішого місця. І якщо флорентійці можуть попередити про свою підступність, архіпелаг цілком невинно простягнувся на далеку відстань в 1500 кілометрів і збурював цікавість не одного мандрівника своїм специфічним розташуванням і легендами про золото Ельдорадо.
Все, що потрібно знати про Азіаду
Спорт, аби залишатися актуальним, як і інші сфери нашого життя, має крокувати в ногу з часом і змінюватися, адже завтра ніколи не буває таким, як учора. Сьогодні Outlook, що висвітлює Азійські ігри-2017 в Ашгабаді, запускає цикл матеріалів, присвячених одному з найбільш прогресивних турнірів, який стартує вже у вересні.
Брегенц. До театру у смокінгу і на катамарані
Спеціально для тих, хто вважає театр і оперну музику пережитками минулого, ми розповімо про дивовижний австрійський театр, де традиційне мистецтво поєднується з технічними та інженерними новинками, а ще з неперевершеним краєвидом Альп.
Таксі по-нью-йоркському
Наступним героєм нашого циклу про міський транспорт-символ стало жовте таксі Нью-Йорка. Без цих яскравих і неймовірно маневрених машин просто неможливо уявити Велике Яблуко, а надто його центр – Мангеттен. Здається, що «шашечок» тут більше, ніж людей.
Посол Франції Ізабель Дюмон провела урочистий прийом на честь Дня взяття Бастилії
Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон провела урочистий дипломатичний прийом на честь національного свята - Дня взяття Бастилії, а також 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною і Францією.
Що вони їдять: Україна
Розпещені домашніми борщами, голубцями та котлетами ми наївно вважаємо, що знаємо українську кухню як свої п'ять пальців і нічого примітного в ній немає, хоча насправді гастрономічна спадщина нашої країни значно багатша, аніж нехитре бабусине меню. Настав час згадати оригінальні українські страви, незаслужено забуті в епоху напівфабрикатів і швидкого харчування.
Анкара is the capital of…
У силу різних причин, а головне, завдяки своїй туристичної популярності та розмаху Стамбул сприймається більшістю туристів (ба навіть тими, хто побував у Туреччині) столицею цієї країни, хоча насправді головним містом є Анкара. Саме про неї, таку турецьку та інтернаціональну водночас, ми і розповідаємо сьогодні.
Інті-Раймі: зустрічаємо сонце разом з перуанцями
Сьогодні в нашому перуанському циклі розповідь про барвисте і колоритне святкування зимового сонцестояння, історія якого бере свій початок ще з часів інкської імперії.
Закрити
Outlook facebook page