RU  UK  EN
Статті  >  Дізнайся  >  Посол Єгипту провів урочистий прийом на честь Національного дня

Посол Єгипту провів урочистий прийом на честь Національного дня

Автор: 27.07.2017 | Єгипет
23 липня в Єгипті офіційно відзначається річниця липневої революції день, який є національним святом і вихідним. Революція відбулася в обстановці підйому національно-визвольного руху арабських народів після Другої світової війни і ослаблення позицій британського імперіалізму на Близькому Сході.

Висловити свою повагу і привітати главу місії зі святом прибули Надзвичайні і Повноважні Посли Алжиру, Туркменістану, Іраку, Палестини, Малайзії, Японії, Пакистану, ОАЕ, Кувейту, Саудівської Аравії, представники державних органів, міністерств, духовенства, громадських організацій, ЗМІ.

У ніч на 23 липня 1952 року група патріотично налаштованих військових, членів таємної організації «Вільні офіцери», на чолі з Гамалем Абдель Насером здійснила революційний переворот і повалила феодально-монархічний режим короля Фарука. 26 липня позбавлений влади монарх зрікся престолу і покинув країну. Влада перейшла до Ради керівництва революцією. 

Характер і програма липневої революції в Єгипті були визначені в «шести принципах», висунутих Насером: - звільнення країни від колоніалізму і його агентури; - ліквідація феодалізму; - знищення панування капіталу над державною владою; - встановлення соціальної справедливості; - створення національної армії; - демократизація внутрішнього життя. Сьогодні Єгипет - президентська республіка, де глава держави - президент - одночасно є і головнокомандувачем збройними силами країни.

Вам це буде цікаво:
Посол Єгипту відкрив виставку сучасного мистецтва «Egyptian Vision»
3 квітня Посол Єгипту в Україні, Й.В. пан Хоссам Ельдін Алі, у МВЦ «Музей історії Києва» відкрив виставковий проект сучасного образотворчого мистецтва “Egyptian Vision” ("Єгипетське бачення"), присвячений 25-річчю встановлення єгипетсько-українських дипломатичних відносин.
Посольство Єгипту за співпраці з Picasso East Art Gallery та Музеем історії Києва відкриють виставку єгипетського мистецтва
4 квітня у МВЦ «Музей історії Києва» відкривається виставковий проект сучасного образотворчого мистецтва “Egyptian Vision” ("Єгипетське бачення"). Вперше у Києві будуть представлені роботи добірної колекції близько 40 картин відомих єгипетських майстрів, серед яких: Мунір Ескандер, Ґерґіс Лотфі, Ґаміль Шафік, Хасан Абд Ельфатах, Саєд Саад Еддін, Карім Абд Ель Малак, Хасан Рашед і інші.
Посол Єгипту взяв участь в презентації туристичної концепції "Єгипет. Нові можливості"
Надзвичайний і Повноважний Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Алі взяв участь в пресс-конференції "Єгипет. Нові можливості", присвяченій презентації нової туристичної концепції на 2017 рік.
За водними процедурами – в пустелю!
Місто, де Олександру Македонському передрекли завоювання світу. Місто, куди навідувалася Клеопатра лише для того, аби поплескатися в теплих цілющих джерелах. Місто, яке сьогодні складно відшукати на карті без хорошої оптики. Сіва. У самому серці Сахари, в 560 кілометрах від Каїра хитро причаїлося і чекає на «свого» допитливого відвідувача невелике поселення з незмірно великою історією.
Закрити
Outlook facebook page