RU  UK  EN
Статті  >  Дізнайся  >  Посольство ОАЕ в Україні провело благодійну акцію для дітей

Посольство ОАЕ в Україні провело благодійну акцію для дітей

Автор: 04.09.2017 | ОАЕ
На честь свята міжнародного Дня знань Посольство Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні порадувало школярів тематичними подарунками.

96 рюкзаків, наповнених навчальним приладдям, вручили дітям з малозабезпечених родин. «Year of giving» - такий девіз керівництва ОАЕ призначило для цього року, і саме в рамках цієї місії відбувся захід. Для українських школярів його організувало Посольство ОАЕ в Україні за підтримки «Благодійного дому Шарджі», відомого своїми акціями доброти.

Посольство ОАЕ одним з найважливіших напрямів своєї діяльності вважає благодійність, виявляючи при цьому Україні свою глибоку повагу, підтримку та бажання зміцнювати двосторонні зв'язки.

Відкрила захід представник посольства Вікторія Рахматулліна:

"Я надзвичайно рада представляти таку чудову країну, як Об'єднані Арабські Емірати. Посольство як представник своєї країни в Україні передає ці подарунки від тих організацій, для яких важливо допомагати іншим. Однією з пріоритетних місій ОАЕ сьогодні є бажання ділитися добром з людьми з різних країн по всьому світу. І ми знаємо, що для України та її громадян така допомога нині актуальна. Я представляю досить молоду та водночас прогресивну країну з високими показниками розвитку і досягненнями в різних сферах. Це все стало можливим завдяки бажанню робити свою державу кращою. І ми теж маємо до цього прагнути. А діти – це якраз нове покоління, котре вестимесвою країну до процвітання"

Благодійна організація «Київський дитячий фонд», яка підтримує проведення подібних заходів, стала гостинним майданчиком і координатором цієї ініціативи.

"Від імені фонду я вітаю всіх дітей та їхніх рідних з Днем знань. Ми дякуємо нашим сьогоднішнім гостям, а також партнерамі благодійникам з ОАЕ. Вірю, що наша співпраця обов'язково буде тривалою і плідною. Впевнена, що ваші подарунки приноситимуть дітям радість під час навчального процесу» - відзначила голова організації Ніна Семенюк.

З вітальною промовою також виступив голова Арабського дому в Україні Закут Салах, наголосивши на важливості проведення акцій, які є проявом єднання між країнами, і висловив свою готовність і надалі підтримувати ці добрі справи.

Захід своєю присутністю вшанували представники державних органів України, міської влади, міністерств, високо оцінивши виконану посольством роботу.

Вам це буде цікаво:
Посольство ОАЕ проводить благодійні акції для українських дітей, що потребують особливої уваги
Протягом року Посольство Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні у співпраці з благодійними фондами проводить акції доброти. Сьогодні для київських школярів зі спеціальної школи I-II ступенів №12 керівник політичного, економічного та інформаційного відділу посольства Наджла Аль-Раїс і консультант економічного відділу Вікторія Рахматулліна за підтримки Благодійного фонду Мохаммеда ібн Рашида Аль Мактума підготували спеціальні подарунки!
Посольство ОАЕ в Україні організували дипломатичний прийом...
У Києві відбувся урочистий прийом, присвячений 45-річчю об'єднання Еміратів. Національний день в країні відзначається щороку другого грудня. Закінчивши об'єднання в 1971 році, за дуже короткий проміжок часу Об'єднані Арабські Емірати зуміли змінитися з пустельної ділянки на міцну й економічно розвинену державу, рівень життя в якій вважається на сьогоднішній день одним із найбільш високих не тільки на території всього Близького Сходу, але і у всьому світі.
Аерофобам протипоказано. Найкращі авіашоу світу
З моменту створення першого літака пройшло більше ста років, але цей комфортабельний вид транспорту досі викликає тремтіння в колінах у багатьох його пасажирів. Сьогодні ми підготували для вас добірку найбільш захоплюючих авіашоу, які щорічно проходять по всьому світу. І вже повірте від деяких з них у вас дійсно піде земля з-під ніг.
Висоти Сходу
Стереотипи – страшна річ. За «допомогою» них у нас в голові формується певна картина світу, яку не так просто змінити. Взяти, приміром, поняття «хмарочос». У 90% людей в уяві відразу ж виникають американські міста, знайомі з фільмів і ТБ. Цілком логічно, та ось тільки в наш час, щоб побачити кращу панораму на шикарні хмарочоси, курс слід тримати на схід. Адже арабські споруди можуть перевершити західні за всіма параметрами.
Закрити
Outlook facebook page