RU  UK  EN
Статті  >  Дізнайся  >  Багатогранна палітра світу у Києві. OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL вчетверте зібрав гостей та друзів

Багатогранна палітра світу у Києві. OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL вчетверте зібрав гостей та друзів

Автор: 10.10.2017 | фестиваль
Чи може організатор заходу бути щасливіший, ніж тоді, коли він побачив тисячі щасливих усмішок відвідувачів фестивалю? Скажемо одразу, що наші івенти завжди викликають резонанс, але такої кількості охочих відсвяткувати з нами ми насправді не очікували. Це надихає і мотивує щоразу розширювати масштаби і площі.

7 жовтня в Колонній залі Київської міської ради відбувся четвертий фестиваль культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL, який представив у різних проявах культуру близько 40 країн світу за участі 35 посольств іноземних держав і діаспор.

Уже за півгодини до фестивалю зал був повністю заповнений відвідувачами, що бажали долучатися до дійства з першої його хвилини. Україна завжди радо зустрічає гостей, і нам як організаторам разом із Київською міською радою хотілося привітати всіх справжнім національним колоритом. Народні мелодії у виконанні ансамблю бандуристів КІМ ім. Глієра під творчим керівництвом Ірини Родіонової та ансамблю народної пісні «Калиновий гай» (худ. керівник О.Лисич) стали відправною точкою для старту фестивалю. Офіційну ж частину прикрасили виступи спортивно-хореографічного ансамблю «Візинова», що підготував спеціально для нашого свята феєричний номер з українськими прапорами.

Привітальні промови перед тим, як перерізали червону стрічку, лунали від організаторів та дипломатів.

Організатор фестивалю та його ідейний натхненник генеральний директор проекту OUTLOOK Дарія Карякіна подякувала співорганізатору цьогорічного фестивалю Київській міській раді за всебічну підтримку, а учасникам, що на громадських засадах творили добро для інших, та партнерам заходу за те, що вони допомогли втілити в життя наші ідеї і подарували українцям таку суспільно важливу подію. Цього року нас підтримали: Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв, Київський молодіжний центр, торговельний центр «Епіцентр», промислово-будівельна група «Ковальська», будівельна компанія "Ліко Холдінг", державне підприємство "Кримський дім", волонтерський проект «Global Youth», галерея автентичного українського одягу «Ukraina Аntiqua».

«Ми раді вже вчетверте проводити яскраве свято культур і народів. Глибоко переконані, що цінності, які ми пропагуємо в рамках наших заходів, поділяють люди в усьому світі. Доброта, відкрите серце, бажання пізнавати нове та взаємоповага – це шлях до миру і єднання. Те, що цього року на наш захід вишикувалась багатотисячна черга із бажаючих потрапити на нього, свідчить, що українці відкриті до світу, а така кількість учасників фестивалю показує повагу інших держав до України. Кращого результату годі й чекати», – зазначила організатор OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL Дарія Карякіна.

Від дипломатичного корпусу з промовами виступили Надзвичайні і Повноважні Посли Палестини Мохаммед Аль Ассада та Узбекистану Алішер Абдуалієв. Вони відзначили роль представників громадянського суспільства і, зокрема, проекту OUTLOOK в організації заходів, що роблять вагомий внесок в розбудову дружніх відносин між державами.

Слова подяки пролунали і на адресу Київської міської ради, котра для дипломатичних представництв вже багато років поспіль слугує гостинним майданчиком для демонстрації культурних особливостей різних народів.

Своєю чергою заступник Київського міського голови, секретар Київської міської ради Володимир Прокопів у свої промові зазначив, що Київ и Київська міська влада з радістю підтримують такі заходи, демонструючи, що наша столиця – це осередок взаємоповаги, толерантності і дружби з іншими народами.

"Я дуже вдячний кожній делегації за можливість сьогодні презентувати свою країну саме через культуру. Адже це зближує людей, розвиває і духовно збагачує. Звісно, особливість фестивалю в тому, що тут відбувається обмін не лише традиціями, а й взаєморозумінням: ми простягаємо один одному руку дружби. І це прояв підтримки, взаємоповаги і відкритості. Сподіваюсь, що сьогоднішній фестиваль відкриє для кожного з нас багатого нового і зв’язки між нашими народами тільки посиляться", - зазначив Прокопів.

Цього року разом із Київською міською радою OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL долучився до проведення Європейського тижня місцевої демократії – загальноєвропейського заходу, організованого органами місцевої та регіональної влади 47 країн-членів Ради Європи і присвяченого даті підписання Європейської Хартії про місцеве самоврядування 1985 року.

На фестивалі в центрі Колонної зали створили «Сад цінностей». Відвідувачі заходу обирали близькі їм цінності, надруковані у формі каштана – символу Києва, і чіпляли листочки на гілки декоративних дерев. Таким чином, до кінця фестивалю гості свята повністю сформували символічну алею.

Честь відкрити церемонію було надано Послам і почесним гостям фестивалю, які у межах офіційної частини першими прикрасили дерева розданими їм табличками з назвами своїх країн на знак того, що вони поділяють такі цінності, як повага, толерантність, дружба, успіх, партнерство, зобов’язання, розвиток…

Червону стрічку фестивалю перерізали Надзвичайні і Повноважні Посли Кореї, Казахстану, Азербайджану, Молдови, Афганістану, Узбекистану, Сирії, Аргентини, Ірану, Пакистану, Палестини, Фінляндії, Іраку, Таджикистану, Малайзії, Лівану, Білорусі, Чорногорії, В’єтнаму, голови дипломатичних місій Киргизстану та Судану, дипломати з посольств Румунії, Туркменістану, ОАЕ, Угорщини, Болгарії, Індії, Мексики.

На заході відвідувачі змогли ближче познайомитися з культурними особливостями народів світу: Австралії, Азербайджану, Аргентини, Вірменії, Бангладеш, Білорусі, Болгарії, Гани, Гвінеї, Німеччини, Греції, Індонезії, Індії, Іраку, Ірану, Казахстану, Камеруну, Кенії, Кореї, Киргизстану, Лівану, Малайзії, Молдови, ОАЕ, Пакистану, Румунії, Сирії, Судану, Таджикистану, Туркменістану, Угорщини, України, Узбекистану, Чорногорії, Японії, з ромською, гавайською, кримськотатарською і багатьма іншими культурами.

Кругосвітня подорож для гостей почалася вже на порозі КМР, яка ошатно «вдягнулася» в усі барви і кольори світу завдяки яскравим декораціям.

Що чекало киян на фестивалі? Понад 20 тематичних зон, організованих посольствами, де кожен з бажаючих мав змогу не тільки поспілкуватися з представниками різних народів, але й відчути на смак і дотик особливості інших культур. Приміряти палестинську арафатку, створити символ Болгарії – троянду, навчитися ткати українські килими чи виготовляти милі іграшки з різнотрав’я, навчитися писати своє ім’я вірменською, побачити витонченість кримськотатарських візерунків у кераміці, прикрасити свої руки вигадливим мехенді, пригоститись молдавськими плациндами та узбецьким пловом, дізнатись більше про найграціозніших тварин світу – туркменських ахалтекінських скакунів, розглянути яскраві барви таджицьких орнаментів, опинитися в атмосфері казахстанського «дому», відчути себе справжнім шейхом у вишуканій зоні Арабських Еміратів, перейнятись африканською екзотикою в локації Судану, пограти на інструментах з індонезійського острову Ява, прикрасити чоло індійським бінді, а також посмакувати справжнім аргентинським мате – так, це все можливо на OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL!

А який колорит мав наш «Музей розмаїття»! Там розташувалися стенди Чорногорії, Румунії, Угорщини, Азербайджану, Білорусі, Іраку, Киргизстану, Лівану, Афганістану, Кореї, Австралії та африканського світу і були представлені предмети побуту, твори мистецтв, елементи одягу і зразки ремесел. Увагу жінок прикувала наша виставка національних костюмів з більш ніж 20 країн світу.

Незвичайні атракції ми запропонували і в зоні майстер-класів. Жодне місце не лишалось вільним, коли представники Кореї демонстрували, як розписувати традиційні віяла та оздоблювати маски, вправно виводили на папері корейські літери, красуні з Всеукраїнської асоціації мусульманок вчили азам зав’язування хіджабу, а корінні бангладешці дарували листівки з побажаннями на бенгальській мові.

А скільки було смаколиків і частувань від посольств – тепер кияни точно знають, які на смак східні солодощі, середньоазійська випічка, чим відрізняються різні види плову,

Чотири години нашої концертної програми в режимі нон-стоп переносили гостей на різні континенти під звучання незвичних для нас мелодій та виразних рухів майстерних танцівників. Шоу аргентинського танго та західноафриканських барабанів додали вражень та емоцій.

Найобізнаніші гості не пішли з фестивалю голіруч, сувеніри від різних дипломатичних місій розігрували у спеціальній лотереї. До речі, ми досі даруємо приємності тим, хто зробив найкращі селфі із заходу на нашій сторінці у Facebook.

Публікуємо першу частину фотографій – їх тисячі. Слідкуйте за нашими оновленнями на сайті та в соціальних мережах: можливо, там ви знайдете себе.

У наступних репортажах ми ще більш детально розкажемо про перебіг OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2017. А поки ми хочемо сказати величезне спасибі всім тим, без кого свято не було б можливим – команді організаторів, дипломатам і посольствам, діаспорам і партнерам, волонтерам і гостям, що разом зробили цей день яскравим, добрим і незабутнім.

Люди, ви – найкращі!

Вам це буде цікаво:
На чортовім кружляли колесі…
Крім кількох східноєвропейських країн, круглий металевий атракціон більше ніде не називають «чортовим». Іменоване за прізвищем творця «колесо Ферріса» вперше відкрило панораму Чикаго з 80-метрової висоти 1893 року. Відтоді вертикальний круг з кабінками почав з'являтися мало не в кожному великому місті. OUTLOOK пропонує вам дізнатися про найбільш вражаючі його екземпляри.
Departure: Волендам
П’янка свобода, шедеври у музеях, фантастична архітектура, над якою трудились і людина, і природа – все це, звичайно, про нідерландську столицю Амстердам, таку відому і незвідану водночас. І все б добре, але самих Нідерландів у цьому, либонь, найбільш космополітичному і толерантному місті Європи практично немає, так що саме на її пошуки ми і рушимо в околиці столиці, а точніше – в село Волендам.
Знай наших: Сергій Полунін
26 жовтня відбудеться довгоочікувана прем`єра документально-біографічної картини «Танцюрист» про ціну успіху, яку заплатив артист балету Сергій Полунін. Херсонець за походженням, волею випадку потрапляє до Королівського театру в Лондоні, де здобуває неймовірний успіх, а потім зникає з поля зору, щоб згодом завоювати ще більше любові глядачів. Сьогодні OUTLOOK продовжує серію матеріалів про успішних українців.
Представники Посольства Аргентини в Україні відвідали відкриття напряму з вивчення танго в одній з танцювальних студій Києва
Представники Посольства Аргентини в Україні підтримали ініціативу українців в популяризації аргентинської культури в Україні. У танцювальній школі Frizzante запустили курс з вивчення танго - одного з головних надбань цієї латиноамериканської країни. Танцювальний вечір супроводжувався дегустаціями аргентинського вина Malbec і Torrontes. Почесними гостями свята стали секретар Посольства - Мартін Кастро, а також співробітники відділу культури. Крім виступів професіоналів, які демонстрували віртуозне володіння тілом, всі бажаючі змогли пізнати ази темпераментного танцю. Гостей привітала власниця школи Лариса Осипенко, зазначивши, що для неї велика честь зустрічати представників сонячної держави на своєму івенті, а також "радувати" українців приємними аргентинськими вечорами.
Критичні температури: не дай собі засохнути
У тих куточках Землі, про які зараз піде мова, люди живуть за особливими правилами природи. Тут дощі не трапляються зненацька, а морози не приходять несподівано. Усе набагато серйозніше. І якщо одного разу вас занесе в один з них – будете вже підготовлені і, можливо, згадаєте OUTLOOK з вдячністю.
Багатогранна палітра світу у Києві. OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL вчетверте зібрав гостей та друзів. Частина 2
Переглядаючи тисячі фотографій, що зафіксували яскраві емоції наших гостей, ми знов і знов повертаємося в той день, наповнений яскравими барвами, радісними зустрічами і запальним сміхом. Сьогодні разом з вами хочемо ще раз згадати фестиваль OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2017.
Міські стежки. Найвужчі і найширші вулиці світу
Понад половину населення планети живе в містах, пронизаних безліччю вулиць – довгих і коротких, широких та вузьких, гарних і не дуже. Критеріїв тут немає, комусь нетрі Ріо миліші за бродвейські авеню. Ми не беремося стверджувати, що краще чи гірше, а просто зосередимось на показниках.
Історія бренду: Мазераті
Автомобілі марки Мазераті – це не просто швидкість і надійність, це ще й неймовірне почуття стилю, котрим не можуть похвалитися багато інших відомих брендів, адже саме італійці розуміються не лише на технологіях, а й на дизайні. Коли і як вони почали створювати ці шедеври на колесах, з якими труднощами й успіхами мали справу – читайте далі в OUTLOOK..
Ломбард-стріт: вулиця, яку проковтнув удав
Пам’ятаєте, як Маленький принц учив бачити не капелюха, а слона, з’їденого удавом? Так от, у Сан-Франциско у вас є можливість побачити вулицю, частину котрої проковтнув удав. Змієподібна Ломбард-стріт заповзла майже до всіх путівників по Фріско.
Гадамес: квітучий оазис найвідомішої пустелі
П’ятдесятиградусна Сахара – одне з найвідоміших місць на планеті, більша частина якого абсолютно не придатна для життя. Утім, сьогодні ми вирушимо саме в її піски, щоб побачити неймовірне місто Гадамес, чиї жителі тисячоліттями виживають серед тутешньої спеки і надають усім, хто цього потребує, такий необхідний притулок.
Посольство Узбекистану представило в Україні продукцію автомобілебудівної галузі
Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан Алішер Абдуалієв ознайомив гостей з лінійкою автомобілів, створеною підприємствами структури «Узавтопром». Подвір’я Посольства перетворилося на демонстраційний майданчик можливостей автівок RAVON: R-2, R-4 і Ravon-Gentra.
Кордони не перешкода: найбільш відомі анклави світу
Сьогодні Outlook подорожує по найцікавіших з точки зору географії й адміністративного управління містах і країнах, що є анклавами, цілком розташованих на територіях інших держав.
У посольстві Німеччини відзначили День єдності
Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернст Райхель з дружиною приймали гостей на честь свята - офіційного об’єднання Західної та Східної Германії. Пан Райхель відзначив здійснений Україною стрибок у напрямку Європи - укладення угоди про Асоціацію з Європейським Союзом: «Угода забезпечить підтримку і консультування, політичне узгодження і наближення України до стандартів Європейського Союзу в багатьох галузях».
Птахам хочеться тепла. Де зимують птахи
У дитинстві я міг годинами дивитись на небо, розглядаючи вервечки птахів, які відлітали у вирій. Для дитини це було справжньою магією. І нехай сьогодні на моїй книжковій полиці майже не зосталось книжок про чародійство, подорожі крилатих до тепла, в надії перезимувати, не залишають мене байдужим.
Каламата. Героїчне минуле та оливкове сьогодення
Стародавня Греція починалася з Мікен і Криту, а нова історія країни писалася з Каламати. Саме в цьому місті було вперше скинуто турецькі кайдани, звільнивши шлях для здобуття незалежності. Каламата – місце з характером. Менш ніж за 200 років його двічі відбудовували заново, і воно знову відроджувалось.
У посольстві Угорщини анонсували творчу осінь
У Києві відбулася прес-конференція за підтримки посольства Угорщини в Україні, присвячена феєрії угорської творчості восени 2017 року. Відкрив зустріч вітальним словом Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень оголошенням програми культурних заходів, запланованих у Києві за підтримки і взаємодії угорських дипломатів та наголосив на важливості спільних проектів наших країн.
Подорожі до китової пащі
Нам, дорослим, іноді таки вдається втілити в життя дитячі фантазії, побачити наяву історії з малечих снів, відтворити те, що здавалося казкою. Ось мріяли ви коли-небудь побувати в пащі у кита? Ніби вас проковтнула величезна рибина і тривалий час ви там жили, роздивлялись, як там у неї всередині, облаштовували свій побут, плавали та пірнали досхочу?
У Києві відбулася прес-конференція з нагоди участі іноземних дипломатів у Міжнародному інвестиційному форумі «InCo–2017»
Прес-конференція з нагоди проведення Міжнародного інвестиційного форуму «InCo–2017» відбулась 26 вересня у медіа-центрі ГДІП. На заході виступили: генеральний директор ДП «ГДІП» Павло Кривонос, начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької ОДА Артур Бойко, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Красімір Мінчев, віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Дмитро Антонюк та керівник проекту OUTLOOK Дарія Карякіна.
Посольство Індонезії в Україні одягнуло монумент королеви Ганни в Києві в традиційну весільну сукню балийської жінки
Посольство Республіки Індонезія в Україні під егідою Київської міської адміністрації ініціювало нову традицію перевдягання пам'ятника королеви Ганни на Львівській площі в національні вбрання різних країн. Першою сукнею в гардеробі стало традиційне весільне плаття балийской жінки.
Посольство Казахстану в Україні провело круглий стіл, присвячений 25-річчю дипломатичних відносин
Надзвичайний і Повноважний Посол республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв 27 вересня провів у Києві круглий стіл, присвячений 25-річчю дипломатичних відносин між нашими країнами. У заході прийняли участь голови дипломатичних місій, народні депутати Верховної Ради, керівники державних органів України, представники творчої і наукової галузей, бізнес-спільноти, ЗМІ
Закрити
Outlook facebook page