RU  UK  EN
Статті  >  Дізнайся  >  У Посольстві Узбекистану відбулася презентація для українських представників взуттєвої промисловості

У Посольстві Узбекистану відбулася презентація для українських представників взуттєвої промисловості

Автор: 23.10.2017 | Узбекистан
Посольством Узбекистану в Україні за підтримки асоціації «Узчармпойабзалі» і асоціації «Укршкірвзуттєпром», а також Торгово-промислової палати України, «Укрлегпром» та Союзу українських підприємців проведена Узбецько-українська ділова зустріч, в роботі якої взяли участь понад 60 представників з понад 23 підприємств шкіряної і взуттєвої промисловості двох країн, а також представники Торгівельних мереж України.

На зазначеному заході узбецька сторона була представлена на рівні голови Асоціації «Узбекчармпойабзалі» (Узбекшкірвзуття) Шаріфа Шераліева у складі керівників підприємств взуттєвої промисловості і шкірпереробних підприємств Узбекистану.

На заході галузеву експозицію представили підприємства, що входять до структури Асоціації «Узбекчармпорйабзалі», які працюють у сегментах: взуття, шкірсировина, галантерейні вироби, спортивний інвентар та ін.

Ділову зустріч відкрив вітальним словом Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Абдуалієв, який ознайомив присутніх з поточним станом соціально-економічного розвитку Узбекистану і узбецько-українських торгівельно-економічних відносин. Посол також поінформував учасників заходу про стан розвитку шкіряної і взуттєвої промисловості Узбекистану, де підставою для реалізації великих проектів в галузі є потужна державна підтримка, яка надається на всіх рівнях.

Під час самої презентації голова Асоціації «Узбекчармпойабзалі» Шариф Шералієв розповів партнерам про проведені структурні перетворення, модернізації і диверсифікації шкіряно-взуттєвої промисловості, розширення обсягів і номенклатури випуску готової експортоорієнтованої продукції з високою доданою вартістю.

За його словами, вжиті заходи на підтримку галузі дозволили понад 770 виробничих підприємствам, які займаються переробкою сировини і виробництвом взуття, шкіряно-галантерейної продукції з доданою вартістю, вийти на зовнішні ринки. Наголосивши, що сьогодні підприємства галузі розширюють географію експорту, в даний час продукція галузі експортується в більш ніж десять країн, такі, як Італія, Південна Корея, Туреччина, Китай, Пакистан, Індія, Росія, Казахстан.

За результатами проведених зустрічей між Асоціаціями «Узчармпойабзалі» і «Укршкірвзуттєпром» було підписано Меморандум про співпрацю.

Прибулим з Узбекистану керівникам взуттєвої промисловості було організовано відвідування взуттєвих фабрик і шкіропереробних підприємств України.

У свою чергу президент Торгово-промислової палати України Г.Чижиков, вітаючи учасників Ділової зустрічі, підкреслив, що нове Керівництво Узбекистану сьогодні проводить сучасну політику, в тому числі в питаннях лібералізації валютного ринку, що дає можливість вивести узбецько-українські економічні відносини на новий рівень. Узбекистан сьогодні шукає нові ринки і нові можливості, і Україна може стати тим хорошим трампліном і майданчиком для виведення готової продукції, через створення спільних підприємств, на нові ринки.

Перспективність співпраці з узбецькою стороною відзначив президент асоціації «Укршкірвзуттєпром» А.Бородиня. Для підприємств галузі України, Узбекистан в першу чергу цікавий як можливий постачальник матеріалів для шкіряної промисловості і серйозний партнер для спільного виготовлення взуття. Сьогодні в Україні склався дефіцит шкіряних матеріалів. Крім цього, певний інтерес може також представляти поставка напівфабрикатів взуття з Узбекистану і випуск готової продукції з подальшим експортом на ринки Європи і Канади.

Голова «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт зазначила, що задоволена підсумками Ділової зустрічі, проведеної в березні цього року в Києві за участю підприємств текстильної галузі двох країн, де Узбекистан презентував свій потенціал в текстильній галузі. Завдяки таким заходам активізувалася двосторонні бізнес відносини між текстильниками двох країн. Помітно, що прийняті Урядом Узбекистану з підтримки текстильної галузі дають конкретні результати, зокрема в українському ринку. Спостерігається суттєве збільшення обсягу узбецького експорту в Україну, у взаємній торгівлі продукцією текстильної галузі сальдо плюсова стало на користь Узбекистану.

Вам це буде цікаво:
Свято весни. Посольства восьми країн відсвяткували у столиці України NOWRUZ 2019
19 березня 2019 року в Києві відбулося святкування Міжнародного дня NOWRUZ. Ініціаторами проведення офіційного святкування у Колонному залі Київської державної адміністрації стали вісім посольств іноземних держав, акредитованих в Україні, а саме: Азербайджанської Республіки, Ісламської Республіки Афганістан, Ісламської Республіки Іран, Республіки Казахстан, Киргизької Республіки, Республіки Таджикистан, Турецької Республіки та Республіки Узбекистан.
ВІДЕО: Ремесла Узбекистану. Шиття золотом
OUTLOOK пощастило побувати в гостинному Узбекистані і ближче познайомитися з ремеслами цієї дивовижної країни. Сьогодні ми розповімо вам про мистецтво шиття золотом, яке здавна вважалось мистецтвом знаті,. Розкажемо ми й про те, які матеріали використовує майстер, в чому секрети і унікальні особливості цього ремесла. Відчувайте світ з нами!
Завершення каденції Посла Узбекистану в Україні Алішера Абдуалієва
Життя дипломата завжди пов'язане зі зміною локацій та країн для роботи. Період діяльності Посла на посаді може бути обрахований не лише у проміжку часу, який він провів у державі перебування, але й реалізованих проектах, у налагоджених зв'язках та встановлених контактах.
Традиції узбекської кераміки та сакральний зміст візерунків. Дружина Посла Узбекистану познайомила учасниць Ambassadors Spouses Club із національними ремеслами
Дружина Надзвичайного і Повноважного Посла Узбекистану в Україні Гульноза Абдуалієва провела дружню зустріч для клубу дружин послів Ambassadors Spouses Club, в рамках якої познайомила гостей із узбекською школою художньої кераміки, яка є одним з найбільш древніх і найцікавіших видів прикладного мистецтва Узбекистану.
ВІДЕО: Величний спадок Узбекистану
Завдяки Посольству Узбекистану в Україні та особисто Надзвичайному і Повноважному Послу Алішеру Абдуаліеву OUTLOOK пощастило побувати в цій гостинній країні. І сьогодні ми розповімо про унікальне місце - Мавзолей видатного полководця і політичного діяча Амір Темура.
ВІДЕО: Ремесла Узбекистану. Вироби з соломки
OUTLOOK пощастило побувати в гостинному Узбекистані і ближче познайомитися з ремеслами цієї дивовижної країни. Сьогодні ми розповімо вам про мистецтво виготовлення виробів з соломки, про те, які матеріали використовує майстер, в чому секрети і унікальні особливості цього ремесла. Відчувайте світ з нами!
Новинки від дипмісії. У Києві проводять екскурсії по Посольству Узбекистану в Україні
Посольство Республіки Узбекистан в Україні починаючи з травня поточного року, спільно з туристичними агентствами України запустило програму «Знайомство з Узбекистаном через будівлю посольства».
В Україні представлений туристичний потенціал Узбекистану
З ініціативи дипломатичного представництва Узбекистану, з метою збільшення туристичного потоку з України в Республіку Узбекистан шляхом популяризації національного турпродукту в будівлі дипмісії організована туристичний ярмарок.
У Посольстві Узбекистану пройшла зустріч Ambassador's Spouses Club Kiev
Посольство Узбекистану в Україні та Ambassador's Spouses Club Kiev ознайомили українську громадськість та іноземних гостей з національним мистецтвом узбецького народу, традиціями і правилами, створених руками народних творців, ремісниками з Узбекистану.
Посольство Узбекистану представило в Україні продукцію автомобілебудівної галузі
Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан Алішер Абдуалієв ознайомив гостей з лінійкою автомобілів, створеною підприємствами структури «Узавтопром». Подвір’я Посольства перетворилося на демонстраційний майданчик можливостей автівок RAVON: R-2, R-4 і Ravon-Gentra.
Посол Узбекистану Алішер Абдуаліев провів прийом на честь Дня Незалежності та 25-річчя дипломатичних відносин
Надзвичайний і Повноважний Посол Узбекистану в Україні Алішер Абдуаліев провів урочистий прийом на честь 26-ої річниці Незалежності своєї країни і 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Узбекистаном і Україною.
У Посольстві Узбекистану пройшов концерт, присвячений Дню медичного працівника України
Посольство Узбекистану з нагоди Дня медичних працівників України організувало для колективів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України та Національного музею історії України у Другій світовій війні музичний вечір «Музика-мистецтво без кордонів».
У Посольстві Узбекистану відбулася узбецько-українська ділова зустріч
У Посольстві Республіки Узбекистан в Україні відбулася Узбексько-українська ділова зустріч, в роботі якої взяли участь представники понад 50 підприємств текстильної, хімічної, електротехнічної та будівельної галузей економіки двох країн.
ВІДЕО: Ремесла Узбекистану. Дивовижні вироби з гарбуза
Коли говорять про пляшку - мають на увазі гарбуз. Думаючи про музичний інструмент рубаб - згадують гарбуз. Купуючи люстру - як варіант також розглядають гарбуз. І коли вибирають клітку для папуги - то знову-таки мова йде про гарбуз. Цей баштанний овоч в Узбекистані має широке використання і не тільки у вигляді каші ... Завдяки посольству Узбекистану OUTLOOK пощастило побувати в цій привітній країні і познайомитися з дивовижними місцевими ремеслами.
Із Ташкента з любов’ю
Бувають такі популярні на Землі місця, про які можна сміливо заявити – сюди їдуть повалятися на пляжі або подивитися на пам’ятки архітектури, ну а туди – на шопінг. Про Ташкент подібного точно не скажеш – надто він багатоликий і різноманітний, тому банальна фраза, що кожен тут знайде своє, працює по повній програмі.
У Посольстві Узбекистану пройшла зустріч Ambassador's Spouses Club Київ
В рамках святкування 25-річчя незалежності Узбекистану в Посольстві цієї країни відбулася презентація національної кухні, де дипломати максимально намагалися відобразити майстерність кулінарії узбецького народу. У заході взяли участь дружини керівників дипломатичного корпусу іноземних держав в Україні та запрошені гості.
У Посольстві Узбекистану нагородили учасників V Міжнародного бієнале дитячих малюнків «Радості Ташкента»
15 листопада Посольство Республіки Узбекистан в Україні організувало церемонію вручення нагород українським учасникам V Міжнародного бієнале дитячих малюнків «Радості Ташкента».
Діамант Узбекистану
Вирватися з холоду і снігу та опинитись у теплому, екзотичному місті... Коли зима перевалює за середину, про це мріє чи не кожен. Радимо вирушити в подорож до Бухари – міста в Узбекистані, яке справедливо називають одним з найгарніших в Азії.
ВІДЕО: Шарк Тароналарі 2015
В останні дні літа гостинний Самарканд відчинив свої двері для сотні талановитих співаків, танцюристів і музикантів з усього світу, які прибули сюди для участі в міжнародному музичному фестивалі «Шарк Тароналарі» (Мелодії Сходу). Команда OUTLOOK не залишилася осторонь і відправилася в Узбекистан переймати досвід і знайомитися ближче з музичною культурою.
У Самарканді завершився міжнародний музичний фестиваль «Шарк тароналарі»
В останні дні літа гостинний Самарканд відчинив свої двері для сотні талановитих співаків, танцюристів і музикантів з усього світу, які прибули сюди для участі в міжнародному музичному фестивалі «Шарк тароналарі» (Мелодії Сходу). Команда OUTLOOK не залишилася осторонь і відправилася в Узбекистан переймати досвід і знайомитися ближче з музичною культурою.
Закрити
Outlook facebook page