RU  UK  EN
Статті  >  Дізнайся  >  Посольство ОАЕ проводить благодійні акції для українських дітей, що потребують особливої уваги

Посольство ОАЕ проводить благодійні акції для українських дітей, що потребують особливої уваги

Автор: 26.10.2017 | ОАЕ
Протягом року Посольство Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні у співпраці з благодійними фондами проводить акції доброти. Сьогодні для київських школярів зі спеціальної школи I-II ступенів №12 керівник політичного, економічного та інформаційного відділу посольства Наджла Аль-Раїс і консультант економічного відділу Вікторія Рахматулліна за підтримки Благодійного фонду Мохаммеда ібн Рашида Аль Мактума підготували спеціальні подарунки!

2017 рік проголошений керівництвом країни «Yearofgiving», і саме під цим девізом відбувся захід, завдяки якому діти отримали рюкзаки зі шкільним приладдям, зошити, ручки, фарби, олівці, альбоми та багато інших корисних речей для комфортного навчання.

Окрім 61-го шкільного набору для учнів, які цього потребують, посольство подарувало школі №12 частину лабораторного обладнання для класів фізики та хімії, а також оснастило мультимедійними екранами шість шкільних кімнат.

«Важливий пріоритет діяльності нашого посольства – надавати допомогу і творити добро. І це особливо актуально з огляду на «Yearofgiving», проголошений у нашій країні. Нам приємно організовувати подібні акції, тим самим виявляючи нашу повагу до українців та бажання зміцнювати дружбу та партнерство між нашими державами. Такі подарунки допоможуть дітям здобувати й поглиблювати знання, адже за ними майбутнє», – зазначила керівник політичного, економічного та інформаційного відділу Посольства ОАЕ в Україні Наджла Аль-Раїс.

Також для школярів підготували розважальну програму, що стала гарним доповненням заходу. Діти не лише отримали корисні для навчання і творчості набори, але й море позитивних вражень та незабутніх емоцій.

Своєю чергою школярі зустрічали дорогих гостей – іноземних дипломатів і працівників посольства – за українським звичаєм з хлібом та сіллю.

У планах Посольства ОАЕ в Україні ще багато заходів, спрямованих допомагати тим, хто цього потребує. Так, днями подібні акції відбудуться ще в кількох школах столиці. А підсумковою подією стане благодійний захід у КМДА, який відбудеться за участі Київського міського голови Віталія Кличка.

Вам це буде цікаво:
Посольство ОАЕ в Україні провело благодійну акцію для дітей
На честь свята міжнародного Дня знань Посольство Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні порадувало школярів тематичними подарунками.
Посольство ОАЕ в Україні організували дипломатичний прийом...
У Києві відбувся урочистий прийом, присвячений 45-річчю об'єднання Еміратів. Національний день в країні відзначається щороку другого грудня. Закінчивши об'єднання в 1971 році, за дуже короткий проміжок часу Об'єднані Арабські Емірати зуміли змінитися з пустельної ділянки на міцну й економічно розвинену державу, рівень життя в якій вважається на сьогоднішній день одним із найбільш високих не тільки на території всього Близького Сходу, але і у всьому світі.
Аерофобам протипоказано. Найкращі авіашоу світу
З моменту створення першого літака пройшло більше ста років, але цей комфортабельний вид транспорту досі викликає тремтіння в колінах у багатьох його пасажирів. Сьогодні ми підготували для вас добірку найбільш захоплюючих авіашоу, які щорічно проходять по всьому світу. І вже повірте від деяких з них у вас дійсно піде земля з-під ніг.
Висоти Сходу
Стереотипи – страшна річ. За «допомогою» них у нас в голові формується певна картина світу, яку не так просто змінити. Взяти, приміром, поняття «хмарочос». У 90% людей в уяві відразу ж виникають американські міста, знайомі з фільмів і ТБ. Цілком логічно, та ось тільки в наш час, щоб побачити кращу панораму на шикарні хмарочоси, курс слід тримати на схід. Адже арабські споруди можуть перевершити західні за всіма параметрами.
Закрити
Outlook facebook page