RU  UK  EN
Статті  >  Дізнайся  >  В Києві всьоме пройшов конкурс за звання найкращого дипломата серед студентства

В Києві всьоме пройшов конкурс за звання найкращого дипломата серед студентства

Автор: 11.12.2018 | Київ, дипломатія
3-го грудня 2018 року всьоме відбувся традиційний захід Інституту міжнародних відносин – конкурс «Містер Дипломат». Однак, вперше за історію конкурсу участь в ньому взяли і дівчата, тому він мав нову назву – «Містер та Міс Дипломат».
Організатори відзначають, що давно розмірковували про таку трансформацію конкурсу. «Ідея конкурсу «Містер Дипломат» виникла у студентки «міжнародної інформації» Дарини Кирилко та ініціативних студентів ІМВ у 2011-му році як альтернатива конкурсу «Міс ІМВ», в якому брали участь лише дівчата.

«Містер та Міс Дипломат» має на меті перевірити та продемонструвати, якими якостями має володіти майбутній дипломат, – зазначає головний організатор Олександра Короткова. – Так, конкурс для розумних та впевнених хлопців розвивався та зростав. У 2015-му ми відчули, що досягли певного нового рівня та насправді задаємо тренди в івентах університету. У 2018-му після річної творчої паузи ми прийшли до того, що така зміна формату просто необхідна. Ми хотіли надати дівчатам такі ж можливості показати все, чого вони навчились та досягли, на сцені головної події року ІМВ. Гадаю, нам це вдалося».

Незмінним ведучим конкурсу був український актор театру і кіно, теле- та радіоведучий, шоумен, випускник Інституту міжнародних відносин Андрій Джеджула.

Вісім найрозумніших та найсміливіших студентів – чотири хлопці та чотири дівчини – відчайдушно змагались за титул переможця конкурсу. Організатори відзначають, що спеціально вирішили, що переможець має бути лише один, а не один хлопець та одна дівчина. Конкурс складався з трьох етапів: вікторини, перевірки знань дипломатичного протоколу та етикету і фінального етапу – відео-запитання та промови учасника.

Оцінювали учасників суворі, але справедливі, члени журі – директор Інституту міжнародних відносин Валерій Володимирович Копійка, завідувач кафедри іноземних мов Валентина Вікторівна Дайнеко, голова прес-центру та благодійної організації ІМВ Катерина Сербіна, Надзвичайний і Повноважний Посол, Президент Асоціації платників податків України та випускник ІМВ Грігол Шалвович Катамадзе, координатор виховної роботи ІМВ Світлана Вікторівна Андрущенко, заступник директора з питань післядипломної освіти, завідувач кафедри міжнародних організацій та дипломатичної служби Віктор Михайлович Матвієнко, координатор наукової роботи Інституту Антон Олександрович Кориневич та доцент кафедри міжнародних організацій та дипломатичної служби Тетяна Іванівна Шинкаренко. Судді конкурсу відзначили напрочуд сильну підготовку всіх учасників.

«Вперше на сцені в рівних умовах дівчата та хлопці ІМВ виборювали право на статус найкращого дипломата. І мені, дійсно, було дуже важко оцінювати конкурсантів. Хлопці стримували свої емоції, показували себе професіоналами, відповідали на всі питання з етикету, знали всі гімни та столиці. Дівчина-дипломат теж має свій шарм. Учасниці були неперевершені, гідно трималися та відповідали на всі питання, але саме їх емоції під час відповідей запам’ятались найбільше! Я дуже пишаюся нашими студентами! Вони дуже ерудовані, розумні, харизматичні. Вони – справжні! Мрію про кращу долю України саме з такими дипломатами», – ділиться враженнями суддя конкурсу Катерина Сербіна.

В результаті, у півфінал конкурсу пройшли Ярослав Павлюк, Богдан Костюк, Сілвестер Носенко та Анастасія Лозік. У півфіналі експерти з дипломатичного протоколу та етикету перевірили, наскільки учасники орієнтуються у культурних особливостях протоколу прийому та подарунків в різних країнах.

Директор департаменту державного протоколу Міністерства Закордонних Справ України Ольга Олександрівна Чубрикова модерувала для півфіналіста практичну ситуацію по Туреччині. Генеральний директор проекту «OUTLOOK», що працює у сфері культурної дипломатії, та випускниця ІМВ Дарія Карякіна давала півфіналісту завдання, що стосувались Саудівської Аравії. Керівник міжнародної громадської молодіжної організації союзу українсько-арабського співробітництва та доцент кафедри міжнародних організацій і дипломатичної служби Роман Костянтинович Петюр виступив експертом з культурних особливостей Японії. Керівник експертної групи з питань цифрової інфраструктури на транспорті в Міністерстві інфраструктури України, експерт з етикету і дипломатичного протоколу, випускник ІМВ та перший переможець конкурсу «Містер Дипломат» Фарід Сафаров оцінював відповідь одного з півфіналістів за завдання, пов’язані з Китаєм.

У фінал конкурсу пройшли Сілвестер Носенко та Анастасія Лозік. «Якщо чесно, я цьому дуже зраділа. Адже, за результатами відповідей учасників та оцінок журі, у фіналі ми побачили надзвичайно сильних хлопця та дівчину. Гадаю, цей факт довів усім, що ми не даремно вирішили залучити до конкурсу і дівчат», – зізнається Олександра Короткова. У фіналі Сілвестер та Анастасія змагались у знанні англомовних промов відомих політичних особистостей – вони мали із зав’язаними очима почути та впізнати за голосом міжнародного діяча, а також розказати усі історичні деталі промови. Фіналісти також проголошували власну промову на вільну тему. І Сілвестер, і Анастасія у своїх промовах підняли соціально важливі питання.

DSH_0597.jpg

Усі учасники «Містер та Міс Дипломат» отримали подарунки від пре-паті бару «Doca», міжнародної асоціації «Об’єднані Україною» та «АВТ Баварія». Засновники конкурсу Дарина Кирилко, Юлія Решитько та Олексій Хорошенький обрали свого фаворита – вони подарували книгу Генрі Кіссінджера «Дипломатія» фіналістці конкурсу Анастасії Лозік. За результатами голосування в залі номінацію «Вибір народу» здобув фіналіст конкурсу Сілвестер Носенко. Він виграв подарунки від бренду «АНТІМОДА» та мото-школи «One Road». Переможницею он-лайн голосування в соціальній мережі «InRating» стала Софія Біленко – партнери конкурсу подарували Софії сертифікат «MUST-HAVE KIT для дипломата».

За результатами відповідей фіналістів та оцінок журі, переможцем конкурсу став Сілвестер Носенко! Він виграв ексклюзивну вишиванку від бренду Юлії Магдич, поїздку на два дні у Відень від туроператору «Караван», а також подарунки від «АВТ Баварія», клубу віртуальної реальності «Vnature» та кастомайз-бренду «Hood Famous». Грігол Шалвович Катамадзе подарував переможцю книгу Генрі Кіссінджера «Дипломатія» (ред., це був надзвичайно популярний подарунок того вечора) та особисто запросив на презентацію наступної книги із серії найвагоміших книг, перекладених українською.

«Насправді готуватися до МД (ред., так студенти ІМВ скорочено називають конкурс «Містер та Міс Дипломат») не важко. Ти або готовий з народження, або займаєшся не тією справою. Складніше виходити на сцену, знаючи, що не можеш підвести тих, хто тебе підтримує», – коментує свою перемогу Сілвестер.
Вам це буде цікаво:
Завершення каденції Посла Узбекистану в Україні Алішера Абдуалієва
Життя дипломата завжди пов'язане зі зміною локацій та країн для роботи. Період діяльності Посла на посаді може бути обрахований не лише у проміжку часу, який він провів у державі перебування, але й реалізованих проектах, у налагоджених зв'язках та встановлених контактах.
Танцхаз. Посольство Угорщини провело танцювальний майстер-клас
Серед пріоритетних напрямків розвитку співпраці між країнами є культурна взаємодія. Посольство Угорщини в Україні розпочало 2019 рік циклом пізнавальних заходів про угорські фольклорні надбання.
Плани на 2019 рік. Робочий ланч з журналістами від Посла Індонезії
Рік повинен починатись правильно і в проекту OUTLOOK він був відкритий робочим ланчем в резиденції Посла Індонезії в Україні пана Юдді Кріснанді. Представники посольства з гордістю представили проекти, які були організовані соціально-культурним відділом в 2018 році і поділились планами на майбутнє.
Дипломати на бігових лижах у спортклубі ДП «ГДІП»
У суботу, 12 січня 2019 року, на території спортивного дипломатичного клубу ДП «ГДІП» на Трухановому острові відбулася зустріч-тренування з бігових лиж, учасниками якої стали представники посольств Аргентини, Великобританії, Греції, Естонії, Італії, Канади, Кореї, Латвії, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швеції, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Європейського банку реконструкції та розвитку, Представництва ООН у справах біженців та ДП «ГДІП» з родинами.
Казахстан відзначив 27-му річницю Незалежності
5 грудня 2018 року в Києві в готелі «Fairmont Grand Hotel Kyiv» відбувся урочистий прийом, присвячений Дню Незалежності Республіки Казахстан.
Відбулась презентація дев’ятнадцятого випуску наукового щорічника «Україна дипломатична»
28 листопада 2018 року в Національній академії наук України було проведено презентацію 19 випуску наукового щорічника «Україна дипломатична» та видань однойменної серії Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв.
Посол ОАЭ в Україні: Друге грудня уособлює для ОАЕ нагоду висловити почуття гордості за свою Батьківщину
Другого грудня відбулося святкуванні 47-ї річниці Національного Дня Об’єднаних Арабських Еміратів. В цей день відзначається об’єднання еміратів у єдину країну, що сталося завдяки зусиллям засновника ОАЕ Шейха Заїда Бін Султана Аль Нагайяна.
Століття Сучасної Румунії. Посол Крістіан-Леон Цуркану провів урочистий прийом та відзначив важливість співпраці між нашими країнами
В 2018 році Румунія святкує велику подію – об’єднання Трансільванії з Королівством Румунія, подію, яка заклала основу сучасної країни. На честь визначної дати Надзвичайний та Повноважний Посол Румунії в Україні Крістіан Леон Цуркану провів урочистий дипломатичний прийом.
Концерт дуету Blumenfeld Piano Duo у Києві. Посол Бельгії: Мій девіз в Україні - ми граємо разом і працюємо разом
15 листопада в Бельгії відзначають День Короля, користуючись визначною нагодою Надзвичайний та Повноважний Посол Алекс Ленарт організував в київській філармонії концерт двох віртуозів – дуету Blumenfeld Piano Duo всесвітньовідомого українського піаніста, що живе у Бельгії Дмитра Суховієнка та бельгійця Аарона Вайнберга.
Наш перший ювілей: OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2018. Фоторепортаж. Частина 2
Культура кожного народу є унікальною, сповненою загадок, таємниць, традицій, звичаїв, історій. Ми непомірно щасливі, що в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL наша команда створює майданчик для обміну найцікавішим між різними країнами та народами.
Наш перший ювілей: OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2018
Культура кожного народу є унікальною, сповненою загадок, таємниць, традицій, звичаїв, історій. Ми непомірно щасливі, що в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL наша команда створює майданчик для обміну найцікавішим між різними країнами та народами.
У Києві відбудеться п’ятий фестиваль культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL
27 жовтня з 13:00 до 17:00 в Національному культурно-художньому комплексі «Мистецький Арсенал» (вул. Лаврська 10-12) пройде п’ятий ювілейний фестиваль культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL, який представить у різних проявах культуру понад 30 країн світу за участі посольств іноземних держав і діаспор. Фестиваль щорічно організовує проект OUTLOOK (theoutlook.com.ua), який працює у сфері медіа та культурної дипломатії. Цього року захід пройде за підтримки Українського культурного фонду.
У Києві відсвяткували 100-річчя утворення Чехословаччини
У столиці України відбувся дипломатичний прийом, присвячений 100-річчю утворення Чехословаччини, а також Національним дням Чехії та Словаччини. В урочистій обстановці гостей вечора зустрічали Надзвичайні і Повноважні Посли Чехії Радек Матула і Словаччини - Марек Сафін.
Презентація проекту «Пам’ятники, що рухаються» під патронатом Посольства Румунії в Україні
У Києві 27 вересня відбулася урочиста церемонія відкриття арт-об’єкту «Середній шлях» румунського скульптора Богдана Раци у рамках проекту «Пам’ятники, що рухаються». Арт-об’єкт – гігантська рука, яка символізує дружбу та спілкування, – тимчасово встановлено за адресою бульвар Тараса Шевченка, 3. Урочистий захід реалізовано у межах впровадження ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка «Київ – місто світу», відповідно до звернення Посольства Румунії в Україні.
Традиції узбекської кераміки та сакральний зміст візерунків. Дружина Посла Узбекистану познайомила учасниць Ambassadors Spouses Club із національними ремеслами
Дружина Надзвичайного і Повноважного Посла Узбекистану в Україні Гульноза Абдуалієва провела дружню зустріч для клубу дружин послів Ambassadors Spouses Club, в рамках якої познайомила гостей із узбекською школою художньої кераміки, яка є одним з найбільш древніх і найцікавіших видів прикладного мистецтва Узбекистану.
Посол Таджикистану в Україні провів урочистий прийом
У столиці України урочистим дипломатичним прийомом відзначили 27-му річницю Дня незалежності Республіки Таджикистан.
Прощальний прийом Посла Мексики в Україні Марії Луїзи Беатріс Лопес Гаргальо
Надзвичайний і Повноважний Посол Мексики Марія Луїза Беатріс Лопес-Гаргальо завершує свою дипломатичну місію в Україні і в зв'язку з цим організувала урочистиq прощальний прийом.
"100 років державності". Посольство Латвії організувало публічну дискусію, присвячену сторіччю незалежності
13 вересня 2018 року Посольство Латвійської Республіки в Україні спільно з Дипломатичною академією України організували публічну дискусію на тему «Сто років державності: уроки латвійського та українського досвіду», яку відкрили Посол Латвії в Україні Юріс Пойканс та директор Першого європейського департаменту Міністерства закордонних справ України Василь Химинець.
«Німецький сад» знову відкрив двері для киян та гостей міста
Посольство Німеччини в України традиційно в вересні організувало день відкритих дверей – «Німецький сад». Кияни та гості міста змогли познайомитись з діяльністю Німеччини в Україні та поспілкуватися з представниками німецьких посередницьких організацій.
Посол Руслан Болбачан: Відносини між Молдовою та Україною набувають нової якості, стають ближчими
На честь 27-ї річниці Незалежності республіки Молдова в українській столиці посольством цієї держави та особисто Надзвичайним та Повноважним Послом Русланом Болбачаном було організовано урочисте святкування.
Закрити
Outlook facebook page