RU  UK  EN
Статті  >  Всесвітній день яйця

Всесвітній день яйця

Автор: 13.10.2017 | свято
У другу п'ятницю жовтня святкується в багатьох країнах світу досить незвичайне свято - Всесвітній день яйця.

Це свято присвячується всім любителям яєць і різноманітних страв з них: омлетів, запіканок і т. д. Щоб відзначити Всесвітній день яйця, можна порадувати себе улюбленою яєчною стравою.

Ідея святкування Всесвітнього дня яйця з'явилася в 1996 році, коли на конференції у Відні Міжнародна яєчна комісія вирішила, що слід відзначати «яєчне» свято в другу п'ятницю жовтня. Ідею підтримали найрізноманітніші країни і з тих пір Всесвітній день яйця став щорічною подією.

Метою святкування Всесвітнього дня яйця є підвищення обізнаності населення планети про користь яєць для здоров'я людини. Щоб відзначити цей день, у різних містах проводяться кулінарні шоу, в яких з яєць готують дивовижні страви, різні змагання з використанням яєць і т. д.

Джерело: Anydaylife.com

Вам це буде цікаво:
День беатифікації Матері Терези
День беатифікації видатної католицької подвижниці нашого часу матері Терези Калькутської - 19 жовтня - відзначається в Албанії як національне свято.
День Незалежності Азербайджану
18 жовтня відзначається щорічно День незалежності Азербайджану. Це свято присвячене річниці проголошення Конституційного акта про державну незалежність Азербайжанської Республіки в 1991 році.
День іспанської мови
День іспанської мови, що відзначається сьогодні, потрапив до календаря міжнародних дат з ініціативи департаменту Організації об'єднаних націй зі зв'язків з громадськістю. У 2010 році цей підрозділ виступив із пропозицією заснувати свята для кожної з шести офіційних мов ООН.
Всесвітній день пошти
Всесвітній день пошти - один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об'єднаних Націй.
День незалежності Хорватії
Проголошенню незалежності Хорватії передував травневий референдум, в ході якого 93,94% виборців проголосували за суверенітет і незалежність Республіки Хорватія.
Всесвітній день посмішки
В першу п'ятницю жовтня відзначається щорічно цікаве свято - Всесвітній день посмішки.
День незалежності Іраку
День незалежності Іраку відзначається щорічно 3 жовтня. Це національне свято було встановлено на пам'ять про те, що в цей день в 1932 році Ірак здобув незалежність від Великобританії.
День хоббіта
День хоббіта - це день народження хоббітів Більбо і Фродо Беггінса, знаменитих персонажів творінь Джона Рональда Руела Толкіна.
День Конституції в США
Щорічно 17 вересня в Сполучених Штатах Америки відзначають федеральне свято - День Конституції, також відомий під назвою День громадянства.
Країни Центральної Америки святкують День незалежності
15 вересня в Гватемалі, Гондурасі, Коста-Ріці, Нікарагуа та Сальвадорі святкують День незалежності. На цей період заблановано безліч урочистих заходів.
Свято розтупаючих вод у Південній Кореї
Сьогодні на південнокорейському острові Чиндо стартує незвичайний фестиваль, присвячений морському відпливу - Свято розступаючих вод.
Міжнародний день крутизни
Міжнародний день крутизни - неофіційне жартівливе свято, яке відзначається щорічно 10 березня.
Свято зустрічі весни Фальяс в Іспанії
Фальяс - свято весни, який щорічно проводиться з 15 по 19 березня в іспанській провінції Валенсія. Його назва походить від латинського fax, що в перекладі означає «факел». Як і всі національні торжества, фестиваль Фальяс іспанці відзначають на широку ногу.
Китай святкує Новий рік
У Китаї розпочалося святкування Нового року, на честь якого населення країни отримало сім вихідних, званих Золотий тижнем.
День Бабака
День бабака - традиційне народне свято в Канаді та США, що відзначається щорічно 2 лютого. Вважається, що в цей день потрібно спостерігати за бабаком, що вилазить зі своєї нори, і по його поведінці можна судити про близькість настання весни.
День Сонячної кави в Ісландії
В Ісландії є таке незвичайне свято, як День Сонячної кави. У зимовий період багато районів цієї країни занурюються в непроглядну темряву не стільки за рахунок близькості країни до полярного кола, скільки з причини гористого рельєфу.
У світі відзначається день обійм
21 січня у всьому світі відзначається одне з самих незвичайних свят - Міжнародний день обіймів.
В Індії проходить фестиваль паперових зміїв
Паперові змії всіх можливих забарвлень, форм і розмірів злітають сьогодні в блакитне зимове небо Індії.
Названо найдорожче місто для зустрічі Нового року
Дубай виявився найдорожчим містом для зустрічі Нового року. Про це повідомляється в результатах дослідження компанії Travelex, які публікує Arabian Business.
Нідерланди святкують День Святого Томаса
21 грудня в Нідерландах відзначається День Святого Томаса. Так голландці прозвали апостола Фому.
Закрити
Outlook facebook page