RU  UK  EN
Статті  >  Всесвітній день яйця

Всесвітній день яйця

Автор: 13.10.2017 | свято
У другу п'ятницю жовтня святкується в багатьох країнах світу досить незвичайне свято - Всесвітній день яйця.

Це свято присвячується всім любителям яєць і різноманітних страв з них: омлетів, запіканок і т. д. Щоб відзначити Всесвітній день яйця, можна порадувати себе улюбленою яєчною стравою.

Ідея святкування Всесвітнього дня яйця з'явилася в 1996 році, коли на конференції у Відні Міжнародна яєчна комісія вирішила, що слід відзначати «яєчне» свято в другу п'ятницю жовтня. Ідею підтримали найрізноманітніші країни і з тих пір Всесвітній день яйця став щорічною подією.

Метою святкування Всесвітнього дня яйця є підвищення обізнаності населення планети про користь яєць для здоров'я людини. Щоб відзначити цей день, у різних містах проводяться кулінарні шоу, в яких з яєць готують дивовижні страви, різні змагання з використанням яєць і т. д.

Джерело: Anydaylife.com

Вам це буде цікаво:
День революції в Мексиці
У третій понеділок листопада кожного року відзначається День революції в Мексиці. Це свято засноване на честь річниці початку Мексиканської революції під проводом Франциско Мадеро в 1910 році. У результаті цієї революції був повалений режим диктатора Діаса, а місце президента країни зайняв Мадеро.
У Каталонії почався період полювання за Різдвяним поліном
У Каталонії відкрився новий сезон полювання за Різдвяним поліном Тіо де Надаль (кагати) - відомим персонажем тутешньої міфології.
День батька в Естонії
Щорічно в другу неділю листопада в Естонії відзначається День батька. Офіційна історія цього сімейного свята розпочалася в 1992 році, хоча, звичайно, і раніше у багатьох сім'ях влаштовували святкові дні в честь сильних і улюблених татусів.
День незалежності Польщі
День незалежності Польщі (Національне свято незалежності) відзначається 11 листопада.
День журналіста в Китаї
Щороку 8 листопада, починаючи з 2000 року, в Китаї урочисто відзначається День журналіста.
День Кекрі в Фінляндії
Згідно з давньою фінської релігії і народним календарем Фінляндії, Кекрі - це свято на честь закінчення всіх сільськогосподарських робіт і часу, коли корів з пасовищ заганяють в хліва на зимовий стійло. Кекрі - це період переходу від осені до зими.
Всесвітній день чоловіків
В першу суботу листопада за традицією відзначають Всесвітній день чоловіків. Це свято було проголошено з легкої руки Михайла Горбачова.
День культури в Японії
Сучасну Японію неможливо уявити без періоду Мейдзі, а про період Мейдзі неможливо розповідати, не згадуючи імператора Мейдзі (3 листопада 1852 - 30 липень 1912, 122-й імператор Японії). День культури збігається з днем його народження і є державним святом.
День незалежності Антигуа і Барбуди
Щорічно 1 листопада жителі Антигуа і Барбуди, невеликої острівної держави в Карибському морі, відзначають головне національне свято - День незалежності. У цей день у 1981 році була проголошена незалежність Антигуа і Барбуди від Великобританії.
Парад Дракон Шендон в Ірландії
31 жовтня під багатьох країнах святкують Хелловін, а в Ірландії в цей день відзначають Самайн (або Самхейн). На честь свята в місті Корк проходить парад «Дракон Шендон».
Напередодні Хелоуїна проводиться Ніч пустощів
Вечір напередодні Хеллоуїна, 30 жовтня, в Північній Америці і Великобританії називають Ніччю пустощів.
День незалежності Туркменістану
Головним національним святом Туркменістану є День незалежності. Відзначається він щорічно 27 жовтня в пам'ять про набуття Туркменістаном незалежності від Радянського Союзу в 1991 році.
Національний день Австрійської республіки
26 жовтня відзначається Національний день Австрійської республіки.
Свято гранату в Азербайджані
При спільній організації Міністерства культури і туризму Азербайджанської Республіки і Гейчайской районної виконавчої влади, в місті Гейчае, традиційному центрі гранатоводчества Азербайджану, щорічно в дні збору цього плода проходить традиційне Свято гранату.
Свято незалежності Замбії
День незалежності Замбії відзначається щорічно 24 жовтня. Це свято присвячене річниці проголошення незалежності Замбії від Великобританії в 1964 році. До проголошення незалежності Замбія з 1924 року була колонією британської корони і носила назву Північної Родезії.
День дипломата в Киргизстані
24 жовтня щорічно святкується День дипломатичного працівника Киргизстану.
День республіки в Угорщині
Одне з національних свят Угорщини, відоме під назвою День республіки, відзначається 23 жовтня. Ця дата пов'язана відразу з двома подіями в історії країни: Угорським повстанням 1956 року і проголошенням Угорської республіки в 1989 році.
День вомбата в Австралії
День вомбата - це неофіційне свято, що відзначається в Австралії щорічно 22 жовтня. Вперше його святкували в 2005 році.
Міжнародний день начос
У США та Мексиці щороку 21 жовтня відзначають Міжнародний день начос. Начос - це популярна закуска мексиканського походження, чіпси з тортильи, які подаються з різними топінгами (сиром, соусами-діпамі і т. д.).
Свято солодощів у США
Щорічно в третю суботу жовтня в США відзначається День солодощів.
Закрити
Outlook facebook page