RU  UK  EN
Статті  >  Міжнародний день шлюбних агентств

Міжнародний день шлюбних агентств

Автор: 12.02.2018
Символічно, що практично напередодні Дня святого Валентина - 12 лютого - відзначається це професійне свято - Міжнародний день шлюбних агентств.

Свято зародилося в Україні - воно було зареєстровано Державним Департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України 1 грудня 2010 року.

Ідею заснування нового свята, що належить одному з українських шлюбних агентств, підхопили багато агентств-партнерів США, Канади, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії та Швейцарії. За деякими даними, історія шлюбних агентств налічує понад 360 років! Перша шлюбна компанія «Бюро зустрічей і адрес» була відкрита в Лондоні 29 вересня 1650 року.

І з тих пір пошук чоловіка за оголошенням або через службу знайомств став дуже популярним. З кожним роком кількість клієнтів шлюбних агентств збільшується, і від анкет, заповнених вручну, поступово, але впевнено, інформація переміщується на веб-сайти в інтернеті. В нашу епоху загальної зайнятості шлюбні агентства допомагають самотнім людям знайти свою половинку.

Тисячі людей з вдячністю можуть сказати, що саме за допомогою агентства отримали шанс любити, бути коханими і створити сім'ю!

За матеріалами calend.ru

Закрити
Outlook facebook page