RU  UK  EN
Статті  >  У Мілані запустили перший електричний автобус

У Мілані запустили перший електричний автобус

Автор: 15.04.2018 | Мілан
180 км автономії 5 годин для підзарядки. Мер міста Сала: "До 2030 року всі міські автобуси будуть такими".

У Мілані запустили перший електричний автобус. Електробус зміг без підзарядки проїхати близько 180 кілометрів, розвиваючи максимальну швидкість 70 км / ч. Для підзарядки еко-автобусу потрібно близько 5 годин.

На символічній інавгурації був присутній мер міста Джузеппе Сала, який підкреслив, що Мілану потрібен «цей зелений поворот».

Екобус, придбаний Atm, входить в партію з 25 автобусів, що були замовлені міланською транспортною компанією, які будуть доставлені в два етапи (квітень і жовтень) і почнуть обслуговувати пасажирів з кінця року.

Електробуси почнуть курсувати по лінії 84, однак це тільки перший етап великого проекту, який завершиться до кінця 2030 року. Саме тоді мерія планує замінити всі автобуси (в тому числі, приміські) на електробуси.

За матеріалами italia-ru.com

Вам це буде цікаво:
На показі Dolce & Gabbana на подіум випустили дронів
Тижні моди в Мілані не перестають дивувати представників фешн-індустрії. Показ будинку Dolce & Gabbana відкрили дрони. Вони пронесли над подіумом сумки, створені цим модним будинком.
У Мілані 18-річний хлопець врятував дитину, що впав на рейки на станції метро
Його звуть Лоренцо Піанацца, він живе в Мілані і йому всього 18 років. Цей молодий італієць, який учора здійснив воістину героїчний вчинок: Лоренцо врятував 2-х річного хлопчика, який впав на рейки на станції метро.
Закрити
Outlook facebook page