RU  UK  EN
Статті  >  Мандрівник зібрав 15 тисяч табличок «Не турбувати»

Мандрівник зібрав 15 тисяч табличок «Не турбувати»

Автор: 03.05.2018
Едуардо Флоресу з Турина вдалося зібрати колекцію з більш ніж 15 тисяч табличок «Не турбувати», які прийнято вішати на двері готельних номерів.

Едуардо Флорес раніше працював в ООН. Він завжди мав пристрасть до подорожей і, бувало, привозив з відряджень значки «Не турбувати». Одного разу його колега звернув на них увагу і підкинув думку про те, що можна було б скласти цікаву колекцію.

Таблички виконані з самих різних матеріалів: папір, пластик, дерево, тканина, шкіра, латунь. Не всі «експонати» прибули з готелів. Частину табличок Едуардо отримав з круїзних суден, з навчальних закладів або лікарень.

Якщо Едуардо зустрічає складну у виготовленні, незвичайну табличку, він звертається до персоналу готелю з проханням продати йому це чудо. Іноді ефектні таблички продаються в сувенірних крамницях при готелях.

Фаворити колекціонера - зразки з Азії, тому що там часто використовують майстерність місцевих ремісників, щоб вирізати цікаву табличку з дерева або інших матеріалів. Таблички з Індонезії, Таїланду, М'янми, Лаосу і Камбоджі - улюбленці Едуардо.

За матеріалами 34travel.me

Закрити
Outlook facebook page